Son Dakika Haberleri: Yeşilçam'ın Unutulmaz İsmi Banu Alkan, Son Haliyle Herkesi Büyüledi

Yeşilçam'ın Unutulmaz İsmi Banu Alkan, Son Haliyle Herkesi Büyüledi

29 gün önce

Magazin gündeminden uzun süredir uzak kalan ünlü oyuncu Banu Alkan, 6. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri töreninde sahneye çıkarak ödül verdi.

Ekranlardan bir süredir uzak kalan Yeşilçam'ın unutulma oyuncusu Banu Alkan 6. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri töreninde görüntülendi.

BANU ALKAN TAM NOT ALDI

Ödül töreninde ortaya çıkan 60 yaşındaki Banu Alkan'ın son hali törene katılan izleyiciler tarafından tam not aldı. Kırmızı elbisesiyle sahneye çıkan Alkan, göz kamaştırdı. Unutulmaz oyuncu Banu Alkan, Yılın İş Kadını ödülünü kazanan Aydan Gömügen Tuncay'a ödülünü verdikten sonra sahneden indi. Ödül töreni kapsamında konuşan Tuncay ise, "Bugün Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölüm yıl dönümü saygı ve rahmetle anıyorum." ifadelerini kullanarak ödül için organizasyona ve oy kullanan herkese teşekkür etti.

Haber Yayın Tarihi : 25.03.2019 10:11 

YORUMLAR


Metrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!