Son Dakika Haberleri: Yeşilçam'ın Usta İsminin Adı Müzik Topluluğuna Verildi!

Yeşilçam'ın Usta İsminin Adı Müzik Topluluğuna Verildi!

3 ay önce

Rock Festivali'ne seyirci olarak katılanlar arasında, çok sayıda ünlü ismin ölüm haberini duyurarak ün yapan, magazin dünyasının Felaket Tellalı lakaplı ses sanatçısı Onur Akay da vardı.

Yeşilçam'ın Usta İsminin Adı Müzik Topluluğuna Verildi!, System.String[]


Zeytinli Rock Festivali'nin yapıldığı,  Balıkesir'in  Edremit İlçesi'ne bağlı,  Akçay'ın  Zeytinli Beldesi sahilinde yazlığı olan Türk sanat müziği sanatçısı  Onur Akay, festivale seyirci olarak katıldı.

"EROL BATIBEKİ'NİN ADI VERİLDİ"

30 bine yakın kişinin katıldığı festival öncesinde  Zeytinli sahilinde  Altınoluk Müzik Topluluğu ile fasıl yapan  Onur Akay, yanına gelen gazetecilerle sohbet etti. Akay, " Altınoluk Müzik Topluluğu adını değiştirdi ve geçtiğimiz sene Temmuz ayında kaybettiğimiz, Yeşilçam'ın usta sanatçısı Erol Batıbekİ'nin adını verdi.  Erol Batıbeki Müzik Topluluğu şefi Zeki Ocak ve koro elemanları ile Rock Festivali öncesi bizde musiki festivali yaptık ve şimdi ise rock dinlemeye gidiyoruz." dedi.  Erol Batıbeki'nin ölümünü de  Onur Akay duyurmuştu.

"ROCKÇILAR SANAT MÜZİĞİ DE DİNLİYOR"

Festivale katılan gençlerin de ilgi odağı olan  Onur Akay'la fotoğraf çekilen rockçılar, "Medyada neden size 'Felaket Tellalı' diyorlar." gibi sorular yönelttiler. Festival sonrası bir marketten alışveriş yaparken orada gördüğü yavru kediyi seven sanatçı, daha sonra tekne ile açılarak genç rockçılarla sabahın ilk ışıklarına kadar denizde fasıl yaptı. Akay, "Rockçılar sanat müziği de dinliyor." dedi.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı Yaşlı Erkekleri Cinsel Organlarına Dokunarak Soyan Çete Çökertildi
ABD Dışişleri Sözcüsünden Erdoğan'a Küstah Cevap: Hep Aynı Şarkı