Yeşilçam şarkılarını rap müzik çağına rağmen yaşatmak istiyor - Son Dakika

Yeşilçam şarkılarını rap müzik çağına rağmen yaşatmak istiyor

30.12.2019 19:09
Yeşilçam şarkılarını rap müzik çağına rağmen yaşatmak istiyor, System.String[]

Sezen Aksu ve Ozan Doğulu'nun müzikal desteği ile müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Caroline Yılmaz'ın, kendisine ait youtube kanalı ve TV kanallarında yayınlanan Yeşilçam Şarkıları albümü ilgi görüyor.

Sezen Aksu ve Ozan Doğulu'nun müzikal desteği ile müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Caroline Yılmaz'ın, kendisine ait youtube kanalı ve TV kanallarında yayınlanan Yeşilçam Şarkıları albümü ilgi görüyor. Herkesin rap hükümdarlığını kabullendiği son günlerde, Yılmaz, "İnsanlara huzur veren Yeşilçam şarkılarının yerine, sözleri saldırgan müzik türleri ortaya çıktı. Benim amacım Yeşilçam şarkılarını korumak ve yaşatmak" dedi.

Yeşilçam şarkılarını rap müzik çağına rağmen yaşatmak istiyor

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yeşilçam şarkılarını rap müzik çağına rağmen yaşatmak istiyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Pfizer/BioNTech aşısında tedirgin eden sonuçlar: İlk aşıda koruma yüzde 50'ler seviyesinde ve mutasyonlara karşı etkisiz İstanbul'un göbeğinde kemerle birbirlerine girdikleri anlar kamerada Son Dakika! Bakan Çavuşoğlu'ndan saldırıya uğrayan Türk gemisiyle ilgili açıklama: Kaptanla görüştüm, gemi limana yaklaşıyor Beşiktaş'ın 2 teklif birden sunduğu Hulk'tan taraftarı heyecanlandıracak mesaj: İstanbul'a gelmeye hazırım Eski dostların buluşmasında gözyaşları sel olup aktı Anne ve babasının cansız bedenini camdan gören çocuk, halen yaşadıklarını sanıyormuş Güvenlik uzmanından Türk gemisine sapılan korsan saldırısıyla ilgili bomba iddia: Fransa'nın parmağı olabilir İmamoğlu'nun Galatasaray'a bağış yapması sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü! Fenerbahçeliler İBB Başkanını kendi kampanyalarına davet etti