Yeşilgiresun Belediyespor Alt Yapı Yaz Kampı Devam Ediyor - Son Dakika

Yeşilgiresun Belediyespor Alt Yapı Yaz Kampı Devam Ediyor

26.07.2018 18:12
Yeşilgiresun Belediyespor Alt Yapı Yaz Kampı Devam Ediyor, System.String[]

Giresun ile İtalya’nın Alba kentlerinin kardeş şehir olmasından sonra karşılıklı imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde ilk faaliyet spor alanında başlatıldı.

Giresun ile İtalya'nın Alba kentlerinin kardeş şehir olmasından sonra karşılıklı imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde ilk faaliyet spor alanında başlatıldı.

Ferrero Türkiye İletişim Direktörü Yasemin Taşkın, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ersoy ile beraber Özel bir okulun salonunda devam eden kampı ziyaret eden Başkan Kerim Aksu, yetenekli sporcuları ve antrenörleri kutlayıp teşekkür etti. Aksu, Yavuz Koleji Müdürü Salih Yavuz'a spora verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Yaz kampı ve kardeş şehir ilişkileri konusunda açıklama yapan Belediye Başkanı Kerim Aksu, 6 Ekim 2017 tarihinde İtalya'nın Alba kenti ile kardeş şehir protokolü imzaladıklarını belirterek, "Fındığın getirdiği bu kardeşliği geliştirme, birçok alanda projeler ve işbirliği yapma arzusundayız. Fındık bizim yaşam kaynağımız. Dünyanın en kaliteli fındığını üretiyoruz. Bu işbirliği ve fındığın kardeşliği, özellikle Giresun Kalite fındığın daha da değerlenmesi için önemli bir fırsat olacaktır. 21 Mart 2018 tarihinde karşılıklı imzaladığımız spor alanında işbirliği protokolü çerçevesinde bu kamp düzenlendi. Belediyemizin basketbol altyapısındaki yaklaşık 100 sporcumuz bu kampa katılıyor. Kindersports ve Ferrero yetkililerine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Ferrero Türkiye Kurumsal İletişim Direktörü Yasemin Taşkın ise Alba ve Giresun'un birbirine çok benzediğini belirtti. Taşkın, "Geçen yıl Ferrero'nun doğduğu yer olan Alba ile Giresun kardeş şehir olmuştu. Fındığın sağladığı katma değer açısından baktığımızda birbirine çok benzeyen bu iki güzel şehrimizin ortak gerçekleştirecekleri projelerle birbirlerinden öğrenecekleri çok şey olduğunu düşünüyoruz. Bu birlikteliğin bir devamı olarak bu yıl da Giresun Belediyesi'nin gerçekleştirdiği yaz okuluna Kindersports aracılığıyla destek oluyoruz. Amacımız Ferrero'nun 'Üret, Yarat, Paylaş' felsefesi doğrultusunda, değerli tarım uygulamalarının yanı sıra sosyal projelerde bölgenin gelişimine katkı sağlamak. Giresun Belediyesi ile yeni projelerde, kültürel, sanatsal, sportif ve ekonomik alanlarda işbirliğimiz devam edecek" ifadelerini kullandı. - GİRESUN

Yeşilgiresun Belediyespor Alt Yapı Yaz Kampı Devam Ediyor
Yeşilgiresun Belediyespor Alt Yapı Yaz Kampı Devam Ediyor
Yeşilgiresun Belediyespor Alt Yapı Yaz Kampı Devam Ediyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Yeşilgiresun Belediyespor Alt Yapı Yaz Kampı Devam Ediyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Ortaya çıkan fotoğraf sonrası Aykut Kocaman'ın Çukur'da rol alacağı iddia edildi Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti