Son Dakika Haberleri: Yeşim Salkım, Gülben Ergen'i Fena Bombaladı: Ben Otel Odalarında Kimseyle Basılmadım

Yeşim Salkım, Gülben Ergen'i Fena Bombaladı: Ben Otel Odalarında Kimseyle Basılmadım

3 ay önce

Canlı yayına bağlanan Yeşim Salkım'dan, Gülben Ergen'e zehir zemberek sözler: Ben otel odalarında kimseyle basılmadım, para karşılığı satılmadım.

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına bağanan Yeşim SalkımGülben Ergen hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Salkım, "Ben kimsenin metresi olmadım, otel odalarında basılmadım." diyerek stüdyodakilerin bile ağzını açıkta bırakacak sözler söyledi.

"ONUN GİBİ KİMSENİN METRESİ OLMADIM"

Gülben Ergen ile kanlı bıçaklı olan Yeşim SalkımSeren Serengil'in bugünkü açıklamasından sonra Söylemezsem Olmaz'ın canlı yayına bağlanıp zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Salkım, "Onun kasetlerini ilk gören kişi benim. Ben otel odalarında basılmadım, kimsenin metresi olmadım onun gibi." dedi.

YEŞİM SALKIM: SEREN SERENGİL'İ SEVGİLİSİNDEN AYIRDI

Yeşim Salkım, Gülben Ergen ile Seren Serengil arasındaki husumeti de anlattı. Salkım, "Seren Serengil, o zamanlar Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım'la aşk yaşıyordu. İkisi evlenecekken Gülben Ergen yüzünden ayıldılar." diyerek zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Gülben Ergen, Yeşim Salkım ve Seren Serengil'e Dava Açıyor


YORUMLAR

Hadise, Yakışıklı Yarışmacıyı Takımına Alabilmek İçin Verdiği Sözü Tuttu Yasemin Allen, Buz Gibi Havada Transparan Elbise ile Sokağa Çıktı
Arif Sağ, Kanser Tedavisine Gittiği Küba'yı Öve Öve Bitiremedi