Yeteneğinizi Ortaya Çıkarın - Son Dakika

Yeteneğinizi Ortaya Çıkarın

07.09.2012 16:33
Yeteneğinizi Ortaya Çıkarın, System.String[]

Sultanbeyli Belediyesi'nin her yıl düzenlediği el sanatları, kültür-sanat ve meslek kursları kayıtları başlıyor.

Kurs kayıt tarihi 10 Eylül'de başlayıp 10 Ekim'de sona erecek.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Sultanbeyli Belediyesi, geleneğini bozmadı ve vatandaşların sosyal gelişimine katkı sağlamak amacıyla çeşitli branşlarda düzenlediği kurslarına bu yıl da devam ediyor.

İlçe halkının bilgi ve becerisini artırmak, yeni iş imkanları oluşturmak ve kişisel yetenekleri ortaya çıkarmak için düzenlenen kurslar içerisinde, ahşap el sanatlarından Osmanlıcaya, yazarlıktan bağlamaya, ney ve şiir kurslarından fotoğrafçılığa kadar birçok kategori bulunuyor.

15 EKİM DERS BAŞI

Kursiyerlerin el becerisine ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak olan kurslar, 10 Eylül'de başlayıp 10 Ekim'de bitecek.

Kayıt yaptırmak isteyen adaylar, müracaatlarını Sultanbeyli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne yapacak. Ayrıca detaylı bilgi almak isteyenler 0(216) 564 13 00 (1138 dahili) telefon numarasından detaylı bilgiye ulaşabilecek.

Kurslar Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi, Sultanbeyli Belediyesi ve Sultanbeyli El Sanatları Merkezi'nde yapılacak.

Kayıt yaptıran kursiyerler 15 Ekim'de ders başı yapacak.

YOĞUN İLGİ GÖRMÜŞTÜ

Geçen yıl düzenlenen kurslara vatandaşlar yoğun ilgi göstermiş ve kurs sonunda duydukları memnuniyeti ifade etmişlerdi. Bu yıl kurs programına eklenen bağlama, ney ve şiir branşlarıyla birlikte katılımın çok daha yüksek olması bekleniyor.

Yeteneğinizi Ortaya Çıkarın

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yeteneğinizi Ortaya Çıkarın - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yol ortasında duran köpeği ezip, yoluna devam etti! O anlar kameraya yansıdı PFDK'dan Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica'ya 4 maç ceza geldi Demet Akalın'ın "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" sözleri sosyal medyada tepkiyle karşılandı Yunanistan'ın "Yunan savaş gemileri Oruç Reis'i bölgeden uzaklaştırdı" iddiasına Türkiye'den yalanlama geldi Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!