Son Dakika Haberleri: Yetim Çocuklara Yardım

Yetim Çocuklara Yardım

25 gün önce

Umut Kervanı İnsanı Yardım Vakfı Siirt Şubesi, 25 yetim çocuğu giydirdi Yeni Mahalle İsmail Fakirullah Caddesi'nde bir çocuk giyim mağazasında düzenlenen programa, yetim çocuklar ve aileleri katıldı.

Yetim Çocuklara Yardım, System.String[]
Umut Kervanı İnsanı Yardım Vakfı Siirt Şubesi, 25 yetim çocuğu giydirdi


Yeni Mahalle İsmail Fakirullah Caddesi'nde bir çocuk giyim mağazasında düzenlenen programa, yetim çocuklar ve aileleri katıldı.


Vakfın Siirt temsilcisi Fahrettin Dayan, imkanlar ölçüsünde temin ettikleri yardımları yetim çocuklara ulaştırdıklarını aktardı.


Dayan, hayırsever iş adamlarının desteğiyle çocukların yüzünü güldürdüklerini aktararak, "Tespit etiğimiz yetim ailelerinin çocuklarını giydirdik. Buradan hayırsever vatandaşlara çağrımız şudur, elimizde daha çok yardıma muhtaç yetim çocuklar bulunmaktadır, desteğinizi bekliyoruz." dedi.
Haber Yayın Tarihi : 21.05.2019 02:32 Kaynak: AAKaza sonrası gözyaşlarına boğulan kadın sürücünün korktuğu başına gelmedi İsmail Küçükkaya, Yıldırım-İmamoğlu ortak yayınında nasıl sorular soracak? İstanbul'un göbeğinde dehşet! Sokakta yürüyen gencin suratına tiner attılar