Yetimlere Kırtasiye Yardımı - Son Dakika

Yetimlere Kırtasiye Yardımı

15.09.2018 17:30

Batman Umut Kervanı, aralarında Suriyelilerin de bulunduğu yetim 500 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

Batman Umut Kervanı, aralarında Suriyelilerin de bulunduğu yetim 500 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

Batman Umut Kervanı Başkanı Mehmet Ali Işık, Umut Kervanı olarak yeni eğitim öğretim yılında muhtaç ailelerin çocukları için bir çalışma içerisine girdiklerini belirtti.

Bu konuda hayırsever esnaf ve vatandaşlarla görüştüklerini, hayırseverlerin destek vererek bu konuda yardımda bulunduklarını kaydeden Işık, "Biz de bu hayırseverlerin yardımlarına köprü olup bölgemizde yaşayan muhtaç ve fakir ailelerin çocuklarına yönelik bir çalışma başlattık ve çocuklara kırtasiye yardımında bulunduk." dedi.

Yardımları 500 öğrenciye ulaştıracaklarını bildiren Işık, hayırsever vatandaşlar destek verdiği sürece bu yardımların artacağını bildirdi.

Işık, "Yardım ettiğimiz yetim çocuklar arasında Suriyeliler de var. Bu konuda emeği geçen hayırseverlerden Allah razı olsun." diye konuştu.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Akşener'in Dinlediği Depremzede Esnaf: 'Ben Depremde Annemi ve Babamı Kaybettim. Kardeşim Enkazın Altından 28 Saat Sonra Sağ Çıktı. Akşener'in Dinlediği Depremzede Esnaf: 'Ben Depremde Annemi ve Babamı Kaybettim. Kardeşim Enkazın Altından 28 Saat Sonra Sağ Çıktı. Geçen yıl kuruyan şelale yağışlarla yeniden akmaya başladı Geçen yıl kuruyan şelale yağışlarla yeniden akmaya başladı Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, esnaf ziyaretinde bulundu Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, esnaf ziyaretinde bulundu

Son Dakika Güncel Yetimlere Kırtasiye Yardımı - Son Dakika


Advertisement