Yetişkinlerin Eline Geçince Psikopatlaşan 15 Boyama Kitabı - Son Dakika

Yetişkinlerin Eline Geçince Psikopatlaşan 15 Boyama Kitabı

20.01.2020 08:20
Yetişkinlerin Eline Geçince Psikopatlaşan 15 Boyama Kitabı, System.String[]

Boyama kitabı denilince aklınıza çocukların renklendirdiği o masum dünya ve masal kahramanları geliyor değil mi? Bu boyama kitapları da başlangıçta öyleydi mutlaka ama bunlar artık kimin eline geçtiyse her şey değişmiş.

Boyama kitabı denilince aklınıza çocukların renklendirdiği o masum dünya ve masal kahramanları geliyor değil mi? Bu boyama kitapları da başlangıçta öyleydi mutlaka ama bunlar artık kimin eline geçtiyse her şey değişmiş. Bazıları işi baya abartmış hatta. Buyrunuz o çizimler:

Boyama Kitabı

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Yetişkinlerin Eline Geçince Psikopatlaşan 15 Boyama Kitabı

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Komik - İlginç Yetişkinlerin Eline Geçince Psikopatlaşan 15 Boyama Kitabı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Gizli Servisi, Başkan Adayı Joe Biden'ın güvenliğini artırmayı planlıyor 'Süt banyosu' rezaletinin yaşandığı Benefit Süt Toplama Merkezi'nin sahibi, işçilerin bahanesine sığındı: Süt değil deterjandı Koronavirüsün düşmanı olduğu ortaya çıkan Aspirin'le ilgili çalışma başlatıldı Depreme bile gerek yok! 10 bin kişi ölümle burun buruna yaşıyor Son Dakika: Türkiye'de 6 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 83 kişi vefat etti, 2436 yeni hasta tespit edildi Meteoroloji'den 13 il için sağanak yağış uyarısı Neye uğradıklarını şaşırdılar! Ermenistan ordusu tank ve askeri araçları bırakarak kaçtı Koronaya kafa tutup piskoposun naaşını öpmüşlerdi! Birer birer virüse yakalanıyorlar