Yetiştirme Yurdunda Büyüyen Cansu'nun En Mutlu Günü - Son Dakika

Yetiştirme Yurdunda Büyüyen Cansu'nun En Mutlu Günü

15.01.2012 13:00
Yetiştirme Yurdunda Büyüyen Cansu'nun En Mutlu Günü

Kırıkkale'de Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu'nda büyüyen 19 yaşındaki Cansu Bolat, yaşamını bilgisayar tamircisi 21 yaşındaki Musa Bülbül'le birleştirdi.

Kırıkkale'de Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu'nda büyüyen 19 yaşındaki Cansu Bolat, yaşamını bilgisayar tamircisi 21 yaşındaki Musa Bülbül'le birleştirdi. Valilik ve Belediye'nin destekleriyle düğünleri yapılan genç çifti, kentin yöneticileri de en mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Yaşamını, çocuk yuvası ve kız yetiştirme yurdunda geçiren Cansu Bolat ile bilgisayar tamircisi Musa Bülbül, birbirlerini tanıdıktan sonra çok kısa sürede evlenmeye karar verdi. Birbirlerini çok seven genç çifte sahip çıkan Kırıkkale Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zühtü Bozdemir, bütün masraflarının devlet tarafından karşılandığını, gelin ve damadın öz çocukları gibi olduğunu söyledi. Kırıkkale Belediyesi Düğün Salonu'nda yapılan törende çiftin nikahlarını Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz kıyarken, nikah şahitliklerini ise Vali Yardımcısı Rifat Ata, Defterdar, Gençlik ve Spor Müdür Vekili Mehmet Erkınay yaptı.

Nikahın ardından, Cansu- Musa Bülbül çiftine düğüne katılanlar sıraya girip altın ve para taktı. Cansu'nun yurtta kalan arkadaşları da takı törenin ardından çalan müzik eşliğinde oyunlar oynayıp, halay çekerek genç kızın mutluluğunu paylaştı. - Kırıkkale

Kaynak: DHA
Garajda çıkan yangında traktör ve minibüs küle döndü Garajda çıkan yangında traktör ve minibüs küle döndü 37 yıldır eski altın ve gümüş takıları tamir ediyor 37 yıldır eski altın ve gümüş takıları tamir ediyor Kırıkkale'de park halindeki dolmuş ve traktör yandı Kırıkkale'de park halindeki dolmuş ve traktör yandı

Son Dakika Güncel Yetiştirme Yurdunda Büyüyen Cansu'nun En Mutlu Günü - Son Dakika


Advertisement