Son Dakika Haberleri: Yığılca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu

Yığılca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu

8 yıl önce

Yığılca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu'nda, Kooperatif Başkanlığı'na Erkan Kaya yeniden seçildi.

Yığılca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu, System.String[]

Yığılca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu'nda, Kooperatif Başkanlığı'na Erkan Kaya yeniden seçildi.


Yığılca Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen genel kurulda, mevcut Başkan Erkan Kaya ile başkan adayı İhsan Marmara arasında açık oylama usulüyle seçim yapıldı.


Yapılan seçimde oyların çoğunluğunu alan Kaya, kooperatif başkanlığına yeniden seçildi.


Genel Kurul'a katılan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanvekili Ömer Gümüş, burada yaptığı konuşmada esnaf ve sanatkarların birlik ve beraberlik içinde olmaları gerektiğini belirterek, seçimin hayırlı olmasını temenni etti.


Yeniden başkanlığa seçilen Kaya ise yaptığı teşekkür konuşmasında, desteklerinden ötürü kooperatif üyelerine teşekkür ederek, kooperatif olarak önemli çalışmalar yapacaklarını ifade etti.


- DÜZCE

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:59 Kaynak: AANetanyahu'nun oğlu, İstanbul paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine oturdu
Avukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi