Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Yiğit, "Aslan" Olmak İçin İstanbul'da - Son Dakika

Yiğit, "Aslan" Olmak İçin İstanbul'da

Manisaspor'un genç oyuncusu Yiğit Gökoğlan, Galatasaray ile sözleşme yapmak üzere İstanbul'a geldi.

Yiğit, "Aslan" Olmak İçin İstanbul\'da
12.01.2012 - 13:24,

Manisaspor'un GENÇ OYUNCUSU YİĞİT GÖKOĞLAN, GALATASARAY İLE SÖZLEŞME YAPMAK ÜZERE İstanbul'A GELDİ

"REKABETTEN ÇEKİNSEYDİM GELMEZDİM"

"HEDEFİM MİLLİ TAKIM"

Manisaspor'un genç oyuncusu Yiğit Gökoğlan, Galatasaray ile sözleşme yapmak üzere İstanbul'a geldi.

İzmir'den İstanbul'a gelen ve şu anda Florya Tesisleri'ne geçen 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Atatürk Havalimanı'nda şunları söyledi:

"Kesinlikle büyük bir camiaya geldim. Çok mutluyum. Gurur duyuyorum. İstenilip de böyle bir yerlere gelmek, büyük bir camiaya gelmek gurur verici bir şey. Bundan sonra gelişimimi burada sürdürüp, en iyi şekilde takıma hizmet için geldim. Manisaspor'a yedi yılımı verdim. Umarım bu saatten sonra da galatasaray'a uzun yıllar hizmet veririm.

Bir yıldır yazılıp çiziliyordu. Alışmıştım artık. Başka kulüpler olsun yazılıyordu. . ben çalışıp kendimi hazır tutmak zorundayım. Görüşmeler hep kulüpler arasında oldu. Bende basıntan takip ediyordum. Sonuçta bu kulüpte rekabete gireceğim allahın izniyle burada gelişimimi sürdürüp iyi yerlere geleceğim.

İlk profesyonelliğe başladığımdan beri alt yapıdan itibaren milli takımda olmak istiyorduk. Her türk genci gibi benimde amacım A milli takım formasını giymek. Onun için de galatasaray çok büyük bir kulüp onunda yararını göreceğime inanıyorum."

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yiğit, 'Aslan' Olmak İçin İstanbul'da - Son Dakika


Advertisement