Son Dakika Haberleri: Kaçak İş Yerine Yıkım Kararı Çıkınca, Büfesini Kendi Elleriyle Yaktı

Kaçak İş Yerine Yıkım Kararı Çıkınca, Büfesini Kendi Elleriyle Yaktı

3 ay önce

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, işletme sahibi kaçak iş yerini yıkmak için gelen belediye ekiplerine tepki göstererek büfesini ateşe verdi.

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, M.Ş. kaçak iş yerini yıkmak için gelen belediye ekiplerine tepki göstererek büfesini ateşe verdi. M.Ş. büfenin yanışını sosyal medya hesabında paylaştı.

"İLAHİ ADALET TECELLİ EDER"

Karasu Belediyesi, ilçe sahilinde bulunan ve 3 yıllık kira sözleşmelerinin dolmasıyla kaçak yapı konumuna gelen 17 yapı için yıkım kararı aldı. Kaçak yapıların yıkımını gerçekleştirmek için bölgeye giden ekipler, tepki ile karşılaştı. M.Ş. ise yıkıma izin vermeyerek, belediye ekiplerini engellemek istedi. Ekiplerin yıkımına karşı çıkan M.Ş., kendi elleriyle büfeyi yaktı. M.Ş. cep telefonu ile iş yerinin yanışını görüntüleyerek, çektiği görüntüleri, "Can yakan canın yanacağı günü beklesin ilahi adalet tecelli eder. İçiniz rahat etsin, o iş tamam" notuyla sosyal medyada paylaştı.
Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı Caner Erkin ile Şükran Ovalı Çiftinin Yeni Doğan Bebeği Hastaneye Kaldırıldı

Son Dakika! İstanbul'da Cengiz Holdingin Arka Bahçesinde Bomba Bulundu