Yılbaşında Doğum Gününü Kutladı ve Kayboldu - Son Dakika

Yılbaşında Doğum Gününü Kutladı ve Kayboldu

02.01.2012 14:01
Yılbaşında Doğum Gününü Kutladı ve Kayboldu, System.String[]

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde yaşayan Garip Ergin, Alanya'da okuyan lise öğrencisi oğlunun yılbaşı akşamı doğum gününü kutladıktan sonra eve gitmek için kendisine ait otomobili aldığını ve bir daha geri dönmediğini iddia ederek polise başvurdu.

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde yaşayan Garip Ergin, Alanya'da okuyan lise öğrencisi oğlunun yılbaşı akşamı doğum gününü kutladıktan sonra eve gitmek için kendisine ait otomobili aldığını ve bir daha geri dönmediğini iddia ederek polise başvurdu.

Alınan bilgiye göre, Alanya Hasan Çolak Anadolu Lisesi 1. sınıf öğrencisi Barış Tuğrul Ergin (15), yılbaşı gecesi babası Garip Ergin'in Gazipaşa'daki pastanesinde gece yarısına kadar çalıştı. Aynı gün gencin doğum günü de, aile arasında düzenlenen bir parti ile kutlandı. Partiden sonra babasına ait 07 UP 151 plakalı, beyaz renkli otomobili alarak arkadaşını eve bırakıp oradan kendi eve döneceğini belirten Ergin, pastaneden ayrıldı.

Baba Garip Ergin, oğlunun bir daha geri dönmediğini, cep telefonunun da kapalı olduğunu belirterek hem Alanya'da hem de Gazipaşa ilçesinde polise başvurdu. Baba Ergin, sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasında da cep telefonu numarasını yayınlayarak, oğlunu görenler ya da yerini bilenlerin kendisine haber vermesini istedi.

Garip Ergin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, oğlunun herhangi bir sorunu olmadığını, yaşanan olaya anlam veremediğini söyledi. Bugüne kadar oğlunun hiç bir konuda hatalı davranış sergilemediğini anlatan baba Ergin, "Ne biz ne de polis hiç bir ipucu bulamadı. Çok şaşkın ve üzgünüz. Bize arkadaşını evine bırakıp eve döneceğini söylemişti. Hayatından endişe ediyoruz" dedi.

Polis, kayıp gencin bulunması için çalışma başlattı.

- ANTALYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yılbaşında Doğum Gününü Kutladı ve Kayboldu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son dakika magazin haberleri! Türkiye'de ve dünyadaki son dakika magazin bilgileri 11:41 Son dakika magazin haberleri! Türkiye'de ve dünyadaki son dakika magazin bilgileri Süleyman Soylu, şehit edilen Eren Bülbül ile ilgili konuştu: O gün bir söz verdik 11:36 Süleyman Soylu, şehit edilen Eren Bülbül ile ilgili konuştu: O gün bir söz verdik Son Dakika! Güne yatay seyirle başlayan dolar 8,65'ten alıcı buluyor 11:30 Son Dakika! Güne yatay seyirle başlayan dolar 8,65'ten alıcı buluyor
GS TV spikeri Serbay Şenkal yine çıldırdı: Yediğimiz gole bak ya! 11:16 GS TV spikeri Serbay Şenkal yine çıldırdı: Yediğimiz gole bak ya! AK Parti'den barınma problemi yaşayan öğrenciler için seferberlik ilanı: Belediyelerimize müracaat edin 11:09 AK Parti'den barınma problemi yaşayan öğrenciler için seferberlik ilanı: Belediyelerimize müracaat edin Yiğit Marcus Aral'ın tekme tokat öldüresiye dövüldüğü anlar kamerada 10:48 Yiğit Marcus Aral'ın tekme tokat öldüresiye dövüldüğü anlar kamerada
6 aylık veya 1 aylık bebeklere yanlışlıkla korona aşısı yapıldığını açıkladı, sosyal medya ayağa kalktı 10:33 6 aylık veya 1 aylık bebeklere yanlışlıkla korona aşısı yapıldığını açıkladı, sosyal medya ayağa kalktı Son Dakika! MSB kaynakları: 5 generalin istifa ettiği haberleri gerçeği yansıtmıyor, 2 generalin emeklilik talepleri kabul edildi 09:49 Son Dakika! MSB kaynakları: 5 generalin istifa ettiği haberleri gerçeği yansıtmıyor, 2 generalin emeklilik talepleri kabul edildi
Advertisement