Yıldırım'da Su Kesintisi - Son Dakika

Yıldırım'da Su Kesintisi

26.11.2012 16:56
Yıldırım'da Su Kesintisi, System.String[]

BUSKİ tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle, Yıldırım İlçesi'nde 27 ve 28 Kasım tarihlerinde su kesintisi uygulanacağı belirtildi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle, Yıldırım İlçesi'nde 27 ve 28 Kasım tarihlerinde su kesintisi uygulanacağı belirtildi.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre, Yıldırım İlçesi'nde Hacivat, Şirinevler ve Esenevler mahallelerinde yapılacak çalışmalar nedeniyle; Hacivat Mahallesi, Şirinevler Mahallesi'nin batısında kalan kısmı, Esenevler Mahallesi, Ankara Yolu, Erikli Cadde, Erdoğan Cadde ile Güneş Sokak arasında kalan kısım ve civarında, 27 Kasım Salı (YARIN) ile 28 Kasım Çarşamba tarihlerinde, 08.00 ile 18.00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

Yıldırım'da Su Kesintisi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yıldırım'da Su Kesintisi - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı