Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvasında Kozlarını Paylaşacak - Son Dakika

Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvasında Kozlarını Paylaşacak

18.01.2012 17:03
Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvasında Kozlarını Paylaşacak, System.String[]

Ankara'da yıldız erkekler ve küçük erkekler kategorilerinde basketbol turnuvası düzenlenecek.

Ankara'da yıldız erkekler ve küçük erkekler kategorilerinde basketbol turnuvası düzenlenecek. Ankara'da 23-27 Ocak tarihlerinde Maliye Milli Piyango Spor Kulübünün sponsorluğunda, Samanyolu Koleji, Eryaman Tofaş Basketbol Okulları ve Turgut Özal Üniversitesi'nin katkılarıyla düzenlenecek olan turnuvada Türkiye'nin altyapılarda mücadele eden önemli takımları yer kozlarını paylaşacak.

Yıldız erkekler ve küçük erkekle kategorisinde oynanacak olan müsabakalarda Anadolu Efes, İstanbul DSİ, Yeşilyurt, Tofaş, İzmir 9 Eylül, Maliye Milli Piyango, Turgut Özal Üniversitesi, Samanyolu Koleji, Türk Telekom, Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi takımları 5 gün boyunca mücadele edecek. Karşılaşmalar yıldızlar kategorisinde Eryaman Tofaş Basketbol Okulları tesislerinde oynanırken küçükler kategorisinde ise Samanyolu Koleji Spor Kompleksinde gerçekleşecek.

Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvasında Kozlarını Paylaşacak

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvasında Kozlarını Paylaşacak - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma Turizm sektöründen istifa edip Manisa'ya yerleşen girişimci hem kendi hem de köylünün hayatını değiştirdi İlçenin girişindeki nüfus kısmı boş tabelayı görenler şaşkınlığını gizleyemiyor Evli kadına attığı çıplak fotoğrafları ifşa olan Cem Özer, eşiyle el ele görüntülendi Sokak ortasında kangal dehşeti! Küçük Batuhan o anları anlattı: Bana saldırdı, ben de onun boğazını sıktım