Yıldız İbrahimova - Son Dakika

Yıldız İbrahimova

25.03.2017 16:04
Yıldız İbrahimova, System.String[]

ArtAnkara "Ustalar Geçidi"nde Yıldız İbrahimova'yı ağırlıyor.

ArtAnkara "Ustalar Geçidi"nde Yıldız İbrahimova'yı ağırlıyor. Yıldız İbrahimova'ya piyanosuyla Kaan Bıyıkoğlu eşlik edecek.

Yıldız İbrahimova, küçük yaşta başladığı müziğe, ilk olarak Sofya Çocuk Müzik Okulu'nda piyano eğitimi alarak, ardından Sofya Müzik Lisesi'ni ve Devlet Müzik Akademisi'ni biterek adım atmıştır. Dört oktavlık sesi ve inanılmaz emprovizasyon kabiliyetiyle tüm dünyada tanınan, yaşayan en iyi doğaçlama yeteneğine sahip kadın caz sanatçılarından biri olarak bilinir.

Bir konserinde orkestrasız 3 saat boyunca doğaçlama acapella performans sergilemiştir.

Detaylar :

İl : Ankara

İlce : Çankaya

Mekan : Ankara Yeni Sahne

Başlangıç Saati : 25.03.2017 20: 00: 00

Bitiş Saati : 25.03.2017 22: 00: 00

Kategori : Yıldız İbrahimova

Tür : Konser

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Yıldız İbrahimova - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Hafta içi uygulanacak ilk sokağa çıkma kısıtlaması başladı! İşte ihtiyacınız olan tüm bilgiler Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, yeni dizi projesiyle ekrana dönüyor Türkiye 50 milyon Çin, 25 milyon Alman aşısı alacak Şov yapayım derken hayatının hatasını yaptı! Köprüden nehre atlayan YouTuber kafatasını kırdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir Maradona'nın ölümüyle ilgili kan donduran itiraf! Acı gerçek ortaya çıktı "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Görüntüler büyük tartışma yaratacak! Bir markaya ait şekerleme ürünlerini evde çıplak elle doldurdu