Yıldız şarkıcı Demi Lovato'nun internete çıplak fotoğrafları sızdırıldı - Son Dakika

Yıldız şarkıcı Demi Lovato'nun internete çıplak fotoğrafları sızdırıldı

19.10.2019 14:33

Amerikalı şarkıcı ve model Demi Lovato'nun Snapchat hesabı hacklendi. Hacklenen hesaptan Demi'nin çıplak fotoğrafları paylaşıldı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Demi Lovato'nun başı siber korsanlarla dertte. 27 yaşındaki şarkıcının Snapchat hesabını ele geçiren siber saldırganlar, genç şarkıcının özel fotoğraflarını internete sızdırdı.

FOTOĞRAFLARI BİR SİTEDE PAYLAŞILDI

Hesaptan Demi'nin fotoğrafları "Daha fazla çıplak fotoğraf için Discord sohbet kanalına katılın" başlığı ile paylaşıldı. Sohbet kanalı Discord'un sözcüsü kendi sitelerinin adını kullanan, bu şekilde yasa dışı davranışlarda bulunan kişilere karşı tolerans sağlamayacaklarını ve gereken yasal adımı atacaklarını söyledi.

HAYRANLARINDAN DESTEK MESAJI GELDİ

Fotoğraflar hesapta yaklaşık bir saat kaldıktan sonra kaldırıldı. Genç şarkıcıya hayranlarından da destek mesajları geldi.

"BİR İNSAN BUNU NİYE YAPAR?"

Geçen yıl Temmuz ayında aşırı doz uyuşturucu kullandığı için ölümden dönen ABD'li yıldız şarkıcıya yapılan bu saldırıyı hayranları, "Bir insan bunu niye yapar? Demi bunların hiçbirini hak etmedi" ifadelerini kullandı.

Yıldız şarkıcı Demi Lovato'nun internete çıplak fotoğrafları sızdırıldı

Son Dakika Magazin Yıldız şarkıcı Demi Lovato'nun internete çıplak fotoğrafları sızdırıldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Motorinin litre fiyatına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 10 kuruş zam geldi Kocaeli'de suçüstü yakalanan hırsız: Kontrol etmek için girdim, dağınıktı toparladım Süt fabrikasındaki skandala Bakanlık el koydu, işletmeninin faaliyeti durduruldu İzmir depremi, tarihi olimpik stadı da vurdu Hayvansever kadın, köpek mamalarını ve kaplarını çalan hurdacıya beyzbol sopasıyla saldırdı Borç yapılandırma kanunu kabul edildi! İşte ödemelerine 0cak 2021'de başlanacak yapılandırma kapsamındaki borçlar Yerli koronavirüs aşısının insan deneyleri Kayseri'de başladı! İlk doz gönüllüye uygulandı 19 yıl önce vahşice öldürülen Hande Çinkitaş'ın katil zanlıları babası ve üvey annesi çıktı