Son Dakika Haberleri: Yıldız Tilbe, Acun Ilıcalı'nın Kanalında Kendi Adını Taşıyan Şovla Boy Gösterecek

Yıldız Tilbe, Acun Ilıcalı'nın Kanalında Kendi Adını Taşıyan Şovla Boy Gösterecek

2 yıl önce

Jüri üyeliği ile O Ses Türkiye'ye büyük renk katan Yıldız Tilbe, TV8'de kendi adını taşıyan şov programı ile ekran macerasına devam edecek.

Yıldız Tilbe, Acun Ilıcalı'nın Kanalında Kendi Adını Taşıyan Şovla Boy Gösterecek, System.String[]

'O Ses Türkiye' jüri üyesi olduktan sonra adından sıkça söz ettiren şarkıcı Yıldız Tilbe, kendi ismini taşıyan şov programı ile Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında boy gösterecek.

Ünlü televizyon eleştirmeni Mesut Yar'ın Posta gazetesindeki köşesinde yer verdiği konunun detayları şöyle;

"Yıldız Tilbe, Star TV'de başladığı talk show macerasını TRT Müzik, Flash TV gibi kanallarda sürdürmüştü. Kabul etmek gerekir ki az konuşan ama konuştuğu zaman bilgeliği dışına vuran farklı bir profili var. Ve bir şekilde kendini sevdiriyor.

PROGRAMA RENK GETİRDİ

Sıradan toplumları zenginleştiren 'çılgın' kadrosunun içini kimseyi rahatsız etmeden dolduran bir isim. 'O Ses Türkiye'nin (TV8) en zor beğenen jürisi. Ama aynı zamanda müthiş bir vicdan ve nezaket sahibi. Nitekim bu özellikleriyle programa getirdiği renk de ortada.

KENDİ ADINI TAŞIYAN ŞOVLA EKRANDA BOY GÖSTERECEK

Şimdi yine kendi ismini taşıyan şovuyla aynı ekranda olacak. Yıldız'ın şovuna yeni bir şeyler katıp katmayacağını bilmiyorum. Ama şu bir gerçek ki 'yeniden doğuş' diye bir şey varsa, an itibarıyla TV8 ekranında onu izliyoruz! Çok sevindim."

Haber Yayın Tarihi: 09.01.2018 10:38 

YORUMLAR


"Olay saatinde cinsel ilişki yaşıyordum" diyen caninin yalanı ortaya çıktı! Müebbet hapisle yargılanacak FETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor Trump'tan çok sert Afganistan açıklaması: 10 gün içinde dünyadan silebiliriz