'Yılın Annesi' Gülben Ergen - Son Dakika

'Yılın Annesi' Gülben Ergen

14.05.2018 08:23
'Yılın Annesi' Gülben Ergen, System.String[]

Ünlü sanatçı Gülben Ergen "Yılın Annesi" ödülüne layık görüldü. Ergen, "Hayatına Bir İyilik Kat" ve "Umutlu Mutlu Çocuklar"ın oyları ile "Yılın Annesi" seçildi.

Türkiye genelinden gelen çok sayıda engelli dernekleri ve 200'e yakın konuğun katıldığı tekne gezisinde Selçuk Ural, Gülden Karaböcek, Onur Akay, Cengizhan Sönmez, Gülşah Sönmez, Umut Akyürek ve Nilay Dorsa söylediği şarkılarla engellilere keyifli anlar yaşattı.

INSTAGRAM'DAN PAYLAŞTI

Ergen, Instagram adresinden "Engelli çocuklarımızın oyları ile bana layık görülen bu çok değerli yılın annesi ödülünü, tüm engelli çocuklarımızın annelerine armağan ediyorum" mesajını paylaştı. Selçuk Ural'ın 'Yılın Onur Ödülü'nü ve Gülden Karaböcek'in ise "Yaşam Boyu Başarı Ödülü"nü aldığı törende, TRT sanatçısı Umut Akyürek'e "Yılın Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ödülü", Nilay Dorsa ise "Yılın Single'ı Ödülü" layık görüldü. Engelliler ayrıca "Yılın Şarkısı"nı da seçti. Ömür Borcu ile Yılın Albümü Ödülü'nü alan Gülşah Sönmez'in albümündeki "Görmeden Sevmek" isimli şarkı, Yılın Şarkısı seçildi ve şarkının söz yazarı Onur Akay'a "Yılın Söz Yazarı Ödülü" ve bestecisi TRT sanatçısı Cengizhan Sönmez'e ise, "Yılın Bestecisi" ödülü verildi.

'Yılın Annesi' Gülben Ergen

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin 'Yılın Annesi' Gülben Ergen - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Malatya'da boş arsada çanta içinde bir bebeğin cansız bedeni bulundu Ankara'da öldürdüğü eski nişanlısının cesedini Sakarya TEM Otoyolu'na attı Kayınpeder, çocuğunu görmeye gelen damadına cadde ortasında kurşun yağdırdı Eşini tüfekle vuran kocanın "Haberim yokmuş gibi çek kanka" sözleri pes dedirtti Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaştırıp bulamayacağından emin değiliz Son Dakika! Soylu'dan, Kılıçdaroğlu'nun "Takip ediliyorum" açıklamasına yanıt: Tamamen gündemi değiştirme çabası ve iftiradır Sokağa çıkma kısıtlaması Adanalıların kebap aşkına engel olamıyor Oyuncu Selahattin Taşdöğen, metrobüsteki güvenlik görevlileriyle tartışıp karakolluk oldu