Yılın İdarecisi Seçilen Kaymakam Karadeniz'i Vatandaşlar Çok Sayıda Aracın Katıldığı Konvoyla Karşıladı - Son Dakika

Yılın İdarecisi Seçilen Kaymakam Karadeniz'i Vatandaşlar Çok Sayıda Aracın Katıldığı Konvoyla Karşıladı

11.01.2012 19:20
Yılın İdarecisi Seçilen Kaymakam Karadeniz'i Vatandaşlar Çok Sayıda Aracın Katıldığı Konvoyla Karşıladı, System.String[]

Türk İdareciler Derneği tarafından sosyal hizmet dalında yılın idarecisi seçilen Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz, Ankara'da yapılan ödül töreninin ardından Nizip'e döndü.

Türk İdareciler Derneği tarafından sosyal hizmet dalında yılın idarecisi seçilen Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz, Ankara'da yapılan ödül töreninin ardından Nizip'e döndü.

Sırasıyla Konya- Taşkent, Hakkari- Çukurca, Ordu- Aybastı, Mardin- Yeşilli, Trabzon- Beşikdüzü ve Çanakkale- Eceabat Kaymakamı, Tekirdağ-Saray Kaymakamı olarak görev yaptıktan sonra 2009 yılının Ağustos ayında kaymakamlar kararnamesi ile Nizip ilçesine atanan Kaymakam Yaşar Karadeniz, Nizip'te yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde Türk İdareciler Derneği tarafından Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet dalında yılın idarecisi seçildi.

Ödülünü dün Ankara'da düzenlenen törende Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın elinden alarak bu gün Nizip ilçesine dönenen Kaymakam Karadeniz'in geleceğini duyan Nizipliler Nizip Protokol üyeleriyle birlikte otoyol turnikelerinde ellerinde buketlerle Karadeniz'i karşılayarak uzun araç konvoyları eşliğinde Hükümet Konağı'na kadar eşlik ettiler.

Burada ise hükümet konağı çalışanları ve Nizip Belediyesi Zabıta ekipleri ve engelliler tarafından davul zurnalar eşliğinde karşılanan Karadeniz, kendisini karşılayan vatandaşlar ile tek tek tokalaşarak teşekkür etti. Hükümet Konağı bahçesinde kendisini karşılamaya gelen Niziplilere bir teşekkür konuşması yapan Kaymakam Yaşar Karadeniz yaptığı açıklamada, her yıl geleneksel olarak 4 ayrı dalda yılın idarecilerini belirleyen Türk idareciler Derneği Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet dalında yılın en iyi mülki amiri seçildiğini, bundan dolayı gurur duyduğunu söyledi.

Karadeniz şunları kaydetti:

"Ben bu gün buraya özellikle aldığım ödülün heyecanını ve mutluluğunu paylaşmak için geldim. Bizim açımızdan bu değerlendirme gurur vericidir. Bu ödülü ben tek başıma değil, kamu kuruluşlarımızın yöneticileri, kamu çalışanlarımız, sivil toplum örgütlerimiz, meslek odalarımız, köy muhtarlarımız, halkımız ve yerel basınımızla birlikte aldık. Ben bu konuda bana destek veren tüm ilçe halkına teşekkür ediyorum."

Karadeniz'i Nizip Garnizon Komutanı Binbaşı Cem Çerkezoğlu, Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Emniyet Müdürü Mustafa Kantar, ilçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Çağrı Demiröz, İlçe Müftüsü Dr. Mustafa Genç, bazı daire amirleri, sivil toplum örgütü başkanları, muhtarlar, sporcular ve çok sayıda vatandaş karşıladı.

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yılın İdarecisi Seçilen Kaymakam Karadeniz'i Vatandaşlar Çok Sayıda Aracın Katıldığı Konvoyla Karşıladı - Son Dakika


Son Dakika

Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Camiye gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adam, canından oldu Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Polisten kaçan şüpheli 5 metre yükseklikten atlayıp ayağını kırdı, üzerinden de 6 kilo uyuşturucu çıktı Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı