Yıllar önceki aşk yeniden alevlendi! Jennifer Lopez, 17 yıl önceki sevgilisi Ben Affleck ile barıştı - Son Dakika

Yıllar önceki aşk yeniden alevlendi! Jennifer Lopez, 17 yıl önceki sevgilisi Ben Affleck ile barıştı

11.05.2021 15:35

Dünyaca ünlü sanatçı Jennifer Lopez, 4 yıldır aşk yaşadığı Alex Rodriguez ile olan ilişkisine geçtiğimiz mart ayında nokta koymuştu. Lopez'den herkesi şaşırtan bir haber geldi. Güzel sanatçının, 17 yıl önce birlikte olduğu Ben Affleck'e geri döndüğü öğrenildi. Yıllar sonra yeniden birlikte olan çift, önceki gün aynı araçta yolculuk yaparken kameralara yansıdı.

Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez, yaptıkları ortak açıklama ile ilişkilerini noktaladıklarını duyurmasının ardından çeşitli iddialar ortaya atıldı. İddiaların biri de Lopez'in yıllar önce aşk yaşadığı Ben Affleck'e geri dönmesiydi. Çift hakkında çıkan aşk iddiaları doğru çıktı.

BAŞ BAŞA TATİLE ÇIKTILAR

Haklarındaki iddialarla ilgili açıklama yapmayan ikili, geçtiğimiz günlerde birlikte tatile çıktı. 17 yıl sonra yeniden bir araya gelen Lopez ile Affleck, geçtiğimiz haftayı Montana'da geçirdi.

Nişanlısından ayrılan Jennifer Lopez, 17 yıl önceki sevgilisi Ben Affleck'e geri döndü

YAN YANA GÖRÜNTÜLENDİLER

51 yaşındaki iki çocuk annesi Lopez ve Affleck, birkaç günlük kaçamak sonrası Los Angeles'e döndü. Otomobilleriyle seyir halindeyken objektiflere takılan ikiliden Affleck'in şoför koltuğunda, Lopez'in de onun hemen yanında oturduğu görüldü.

Nişanlısından ayrılan Jennifer Lopez, 17 yıl önceki sevgilisi Ben Affleck'e geri döndü

Yıllar önceki aşk yeniden alevlendi! Jennifer Lopez, 17 yıl önceki sevgilisi Ben Affleck ile barıştı
Evlenmeleri beklenen Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez ayrıldı

Son Dakika Magazin Yıllar önceki aşk yeniden alevlendi! Jennifer Lopez, 17 yıl önceki sevgilisi Ben Affleck ile barıştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Fatih Terim yabancıların biletini kesti! 4 futbolcu yeni sezonda takımda olmayacak 17:08 Fatih Terim yabancıların biletini kesti! 4 futbolcu yeni sezonda takımda olmayacak O pankart, CHP Grup Toplantısı'nda Kılıçdaroğlu'na sözünü kestirdi 16:59 O pankart, CHP Grup Toplantısı'nda Kılıçdaroğlu'na sözünü kestirdi 1915 Çanakkale Köprüsü'nün çelik yapılarını iki fabrikada tam 2 bin işçi üretiyor 16:46 1915 Çanakkale Köprüsü'nün çelik yapılarını iki fabrikada tam 2 bin işçi üretiyor
Gürcistan'da koronavirüs önlemleri gevşetildi! Açık alanlarda maske takma zorunluluğu kaldırıldı 16:22 Gürcistan'da koronavirüs önlemleri gevşetildi! Açık alanlarda maske takma zorunluluğu kaldırıldı Okmeydanı'nda giriş çıkışlar kapatıldı! Denetime özel harekat polisleri de katıldı 16:14 Okmeydanı'nda giriş çıkışlar kapatıldı! Denetime özel harekat polisleri de katıldı CHP'li belediye başkanı korku dolu anları anlattı: Saldırıdan beni etrafıma kenetlenen halk korudu 16:10 CHP'li belediye başkanı korku dolu anları anlattı: Saldırıdan beni etrafıma kenetlenen halk korudu
Son Dakika! Yerli koronavirüs aşısının adı belli oldu: TURKOVAC 16:08 Son Dakika! Yerli koronavirüs aşısının adı belli oldu: TURKOVAC Ünlü oyuncu Seda Bakan imaj yeniliğine gitti: Bir süre sarışınım a dostlar! 15:19 Ünlü oyuncu Seda Bakan imaj yeniliğine gitti: Bir süre sarışınım a dostlar!
Advertisement