Yılmaz Erdoğan, eski eşi Belçim Bilgin'in sevgilisiyle kaldığı otele tatil yapmaya gitti - Son Dakika

Yılmaz Erdoğan, eski eşi Belçim Bilgin'in sevgilisiyle kaldığı otele tatil yapmaya gitti

Yılmaz Erdoğan, oğlu ve kardeşiyle tatile çıktı. Ancak Erdoğan'ın kaldığı otelde 2 yıl önce tek celsede boşandığı Belçim Bilgin'in ve sevgilisi de tatil yapıyor. Eski eşlerin aynı otelde tatil yapması ise kafaları karıştırdı.

Usta oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, eski eşi Belçim Bilgin'in Kanadalı sevgilisi Alfredo Di Blasio ile bir süredir tatil yaptığı Alaçatı'ya gitti. Hatta eski eşler şimdilerde aynı otelde kalıyor.

ESKİ EŞLER AYNI OTELDE

Sabah'ta yer alan habere göre: Yılmaz Erdoğan olu ve kardeşiyle birlikte tatil yapmak için Alaçatı'ya gitti. Hatta Erdoğan eski eşi Belçim Bilgin'in sevgilisiyle kaldığı otelde konaklıyor. Diğer tatilciler, Bilgin'in sevgilisi yanındayken eski eşi ve oğlunun aynı otelde tatil yapmasını garipsedi.

Yılmaz Erdoğan, eski eşi Belçim Bilgin'in sevgilisiyle kaldığı otele tatil yapmaya gitti

12 YILLIK EVLİLİK TEK CELSEDE BİTTİ

2006 yılında dünya evine giren Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin, 2018 yılında 12 yıllık evliliğini tek celsede noktaladı. Çiftin Rodin adını verdikleri bir oğlu var.

Yılmaz Erdoğan, eski eşi Belçim Bilgin'in sevgilisiyle kaldığı otele tatil yapmaya gitti

Haber Yayın Tarihi: 04.08.2020 12:05

Son Dakika Magazin Yılmaz Erdoğan, eski eşi Belçim Bilgin'in sevgilisiyle kaldığı otele tatil yapmaya gitti - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, sağlık çalışanlarına yönelik saldırı hakkında soruşturma başlattı Son Dakika: Türkiye ve Yunanistan, Doğu Akdeniz görüşmelerini İstanbul'da sürdürmek konusunda anlaştı Yasak olmasına rağmen 1500 kişilik düğün yapan AK Parti Milletvekili Yaman'a üst limitten ihlal cezası verildi Duvara asılı olarak bulunan şahsın son paylaşımındaki not dikkat çekti Belediye otobüsünde maske kavgası! Şoför, kendisine bıçakla saldıran yolcuyu çakıyla yaraladı İntikam hırsı rahat bırakmadı! Babasını darbeden şahsı, döverek öldürdü Serenay Sarıkaya'nın Instagram'dan paylaştığı deniz pozlarına beğeni yağdı Merkez Bankası'nın beklenti anketine göre emekli maaşlarında 344 liraya varan artış olacak