Son Dakika Haberleri: Yılmaz Vural Maskesi Takan Tiyatrocu, Arda Turan'ı Sopayla Kovaladı

Yılmaz Vural Maskesi Takan Tiyatrocu, Arda Turan'ı Sopayla Kovaladı

8 gün önce

Yılmaz Vural maskesi takan tiyatrocu Bahtiyar Keskin, Arda Turan'ın maskesini takan kişiyi elinde sopayla sokak sokak kovaladı.

Daha önce Canan  Karatay'ı "bal zararlı" dediği için arı kıyafeti giyerek protesto eden Bursalı tiyatro sanatçısı Bahtiyar  Keskin, bu defa  Türkiye Milli Takımı'nın 3-0 yenildiği  İzlanda maçında oyundan çıkarken gülen  Arda Turan'a tepki gösterdi.

YILMAZ VURAL MASKESİ TAKTI

Yüzüne  Yılmaz Vural'ın resminin bulunduğu maskeyi katan  Keskin,  Bursa sokaklarında  Arda Turan'ın maskesini takan kişiyi kovaladı. Bursalılar,  Arda Turan'ı kovalayan  Keskin'e destek vererek, tezahürat yaptı.

"İNŞALLAH MİLLİ TAKIMIMIZ BUNDAN SONRA KAZANIR"

Ampüte Milli Takımı'nın yüreğini ortaya koyarak  Avrupa şampiyonu olduğunu ifade eden Bahtiyar  Keskin, "Milli takımın 3-0 yenildiği  İzlanda maçında oyundan çıkan  Arda Turan taraftarlara sırıtıyor. Ben bir Türk olarak bu durumu protesto ettim.  Arda Turan'ı  Bursa sokaklarında  Yılmaz Vural olarak kovaladım. Ben milli takımda futbolcuların yüreklerini ortaya koyarak oynamalarını istiyorum. Biz milli takımdan başarı bekliyoruz. İnşallah milli takımımız bundan sonraki maçlarını kazanır" dedi.


Didem Soydan, Fotoğrafçı Sevgilisi Erdi Doğan'dan Ayrıldı Gururlandıran Tatbikat: Yüzde Yüz Yerli ve Milli Silahlarla "Ateş Serbest" Dediler
Barcelona Teknik Direktörü Valverde, Arda Turan'ı Malaga Maçı Kadrosuna Almadı Euroleague'de Anadolu Efes, Deplasmanda Valencia'ya 78-71 Yenildi.