Yırtıcı yaratık görenleri korkuttu! Türünün ne olduğunu bilen yok - Son Dakika

Yırtıcı yaratık görenleri korkuttu! Türünün ne olduğunu bilen yok

19.01.2022 23:47

Sosyal medyada paylaşılan videodaki yaratık bir anda gündem oldu. Türü henüz bilinmeyen yırtıcı yaratığın hareketleri, görenleri korkuttu.

TikTok'ta paylaşılan ve yırtıcı bir hayvana ait olduğu belirtilen görüntü, kısa sürede gündeme oturdu. Söz konusu görüntüdeki hayvanın, hangi türe ait olduğu henüz bilinmiyor.

HAREKETLERİ ÜRKÜTTÜ

Dişleri ve çene yapısının oldukça güçlü olduğu görülen canlının, hareketleri ürküttü. Kanatları tutulu olmasına rağmen atikliği göze çarpan hayvanın, son derece seri olması da gözlerden kaçmadı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

TikTok üzerinden paylaşılan video, kısa sürede büyük ilgi gördü. Sosyal medya kullanıcıları, hayvanın hangi türe ait olabileceği konusunda çok sayıda yorumda bulundu.

YORUMLAR (2)
500
Madonna'ya Instagram'da canlı yayın yasağı geldi! Ünlü şarkıcı küplere bindi Madonna'ya Instagram'da canlı yayın yasağı geldi! Ünlü şarkıcı küplere bindi Vali Akbıyık, Derecik ve Şemdinli ilçelerinde incelemelerde bulundu Vali Akbıyık, Derecik ve Şemdinli ilçelerinde incelemelerde bulundu Milli mücadelenin kazanıldığı yerler havadan böyle görüntülendi Milli mücadelenin kazanıldığı yerler havadan böyle görüntülendi

Son Dakika Yaşam Yırtıcı yaratık görenleri korkuttu! Türünün ne olduğunu bilen yok - Son Dakika


Advertisement