Yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'dan haber var! Oğlu, son durumunu sosyal medyadan paylaştı - Son Dakika

Yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'dan haber var! Oğlu, son durumunu sosyal medyadan paylaştı

28.11.2020 16:12

Geçtiğimiz gün koronavirüse yakalanan ve yoğun bakıma kaldırılan Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ın son durumu ile ilgili oğlu Emre Vural sosyal medyadan, "Babamız Yılmaz Vural'ın kan değerleri bugün daha iyi durumda ve tedavisi yoğun bakımda devam ediyor" şeklinde paylaşımda bulundu.

İkinci kez koronavirüse yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma alınan Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ın son durumuyla ilgili Vural ailesinden yeni bir açıklama geldi.

Kişisel Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan oğlu Emre Vural, "Babamız Yılmaz Vural'ın kan değerleri bugün daha iyi durumda ve tedavisi yoğun bakımda devam ediyor" ifadelerini kullandı.

Yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'dan haber var! Oğlu, son durumunu sosyal medyadan paylaştı

YOĞUM BAKIMA ALINMIŞTI

İkinci kez koronavirüse yakalanan deneyimli teknik adam Yılmaz Vural tedavi altına alındığı hastanede yoğun bakıma kaldırılmıştı. Dün akşam saatlerinde ise doktorlar, Vural'ın yoğun bakım tedavisinin sürdüğü ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtmişti.

HAZİRAN AYINDA KORONAYI YENMİŞTİ

Tecrübeli teknik adamın, ilk olarak Haziran ayında korona testi pozitif çıkmış ve tedavi sonrası Yılmaz Vural virüsü yenmişti.

Yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'dan haber var! Oğlu, son durumunu sosyal medyadan paylaştı

Son Dakika Spor Yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'dan haber var! Oğlu, son durumunu sosyal medyadan paylaştı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi