Yok Artık Dedirtecek 18 Fotoğrafla Ünlüler ve Dublörleri - Son Dakika

Yok Artık Dedirtecek 18 Fotoğrafla Ünlüler ve Dublörleri

30.05.2019 17:18
Yok Artık Dedirtecek 18 Fotoğrafla Ünlüler ve Dublörleri, System.String[]

O sahnede nasıl oradan atladı, yok canım o değildir hayretleri arasında; o adam milyonluk öyle bir yerden atlamaz diye düşünüyoruz ama bakıyoruz atlayan adam resmen o! İşte tam da burada aklımıza dublörler geliyor.

O sahnede nasıl oradan atladı, yok canım o değildir hayretleri arasında; o adam milyonluk öyle bir yerden atlamaz diye düşünüyoruz ama bakıyoruz atlayan adam resmen o! İşte tam da burada aklımıza dublörler geliyor. Ünlülerin yerine o sahnelerde riske edilen ve onlara hem fiziki hem de sima açısından benzer olan dublörler, gerçek kahramanlar belki de. Peki hiç ünlülerin dublörlerini görmüş müydünüz?

Ünlülerin Dublörleri

1-Emma Watson

2- Anne Hathaway

3- Brad Pitt

4- Bruce Willis

5- Chris Hemsworth

6- Daniel Craig

7-Dwayne Johnson

8- Gerard Buttler

9- Jennifer Lopez

10- Johnny Depp

11- Kate Winslet ( Titanik)

12- Megan Fox

13- Natalie Portman

14- Robert Pattinson

15- Tom Cruise

16- Uma Thurman

17- Lucy Lawless (Zeyna)

18- Nicole Kidman

Yok Artık Dedirtecek 18 Fotoğrafla Ünlüler ve Dublörleri

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Dizi Yok Artık Dedirtecek 18 Fotoğrafla Ünlüler ve Dublörleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Konyaspor, geriye düştüğü maçta Kasımpaşa'yı 2-1 mağlup etti Hatayspor maçında hatalı gol yiyen Gökhan Akkan gözyaşlarını tutamadı Dünya Sağlık Örgütü: 2021'in başında Avrupa'da üçüncü dalgayı bekliyoruz Darnell Fisher, maçta Callum Paterson'ın cinsel organına iki kez elledi Husumetli iki aile arasında çıkan baltalı, kürekli kavgada iki kardeşten biri öldü, diğeri ağır yaralandı İl Kongresi'nde salondakileri sessiz bulan Erdoğan'dan sitem: Eskiden salonlar sürekli olarak alkışlarla inlerdi Sevgilisini rahatsız eden kişiyi tabancayla ayaklarından vurarak yaraladı 'Kim Milyoner Olmak İster' programına katılan yarışmacı ablasına yaptıklarıyla şaşırttı! Tuvalete kilitleyip, kelepçelemiş