YÖK Başkanı Çetinsaya Van'da - Son Dakika

YÖK Başkanı Çetinsaya Van'da

18.01.2012 18:02
YÖK Başkanı Çetinsaya Van'da, System.String[]

YÖK Başkanı Prof.Dr.Gökhan Çetinsaya, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Senato Toplantısı'na katıldıktan sonra üniversite öğrencilerine, "Modern Türkiye'nin doğuşu" konulu ders verdi.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Senato Toplantısı'na katıldıktan sonra üniversite öğrencilerine, "Modern Türkiye'nin doğuşu" konulu ders verdi.

İlk resmi ziyaretini Van'a yapan Prof.Dr. Çetinsaya, Valilik ziyaretinin ardından üniversitenin Zeve Yerleşkesinde yapılan senato toplantısına katıldı.

Basına kapalı gerçekleşen toplantının ardından merkezi yemekhaneye geçen Çetinsaya ve idareciler, öğrencilerle yemek yiyerek, sorunlarını dinledi.

Çetinsaya, yemekten sonra İlahiyat Fakültesi binasında Tıp ve Diş Hekimliği fakültesi öğrencilerine, "Modern Türkiye'nin doğuşu" konulu ders verdi. - VAN

YÖK Başkanı Çetinsaya Van'da

- Kaynak: AA

Son Dakika Eğitim YÖK Başkanı Çetinsaya Van'da - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak