Son Dakika Haberleri: Yök Başkanı Saraç'a Teşekkür Ziyareti

Yök Başkanı Saraç'a Teşekkür Ziyareti

12 ay önce

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe Yükseköğretim Kurulu(YÖK) Başkanı Prof.Dr. Yekta Saraç'a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Yök Başkanı Saraç'a Teşekkür Ziyareti, System.String[]

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi bünyesindeDiş Hekimliği Fakültesi'nin açılması yönündeki YÖKkararının ardından gerçekleştirilen teşekkür ziyaretinde,Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı da hazır bulundu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Diş Hekimliği Fakültesi'nin , Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'ningelişim sürecine önemli bir ivme kazandıracağını dile getirerek, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'a teşekkür ettiler.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, ziyaretin anısına YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'a hediye takdim etti.

Haber Yayın Tarihi: 16.08.2018 09:34 Kaynak: BültenlerBir anda ortaya çıkıp yaşlı kadını raylara itti! O anların görüntüleri yayınlandı Ahlaksız turist çift otelin balkonunda cinsel ilişkiye girdi Muğla'ya özel jetleriyle gelen turistlerin sayısı her geçen gün artıyor