Son Dakika Haberleri: "YÖK Bursları" bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi

"YÖK Bursları" bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi

6 ay önce

Iğdır Üniversitesi Senato odasında ilgili birimlerin katılımı ile YÖK Bursları konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Iğdır Üniversitesi Senato odasında ilgili birimlerin katılımı ile YÖK Bursları konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.


Toplantıya, Üniversite İç Denetçisi Namık Kemal Özeroğlu'nun yanı sıra akademik ve idari personel katıldı. Yükseköğretim Kurulu tarafından öğrencilere yönelik olarak verilen Doktora Bursu, Yabancı Uyruklu Öğrenciler Bursu, Lisans Destek Bursu ile akademisyenlere yönelik olarak verilen Yurt Dışı Araştırma Bursu (YUDAB) ve Yabancı Dil Eğitim Bursu hakkında detay bilgiler ile bursların aktarım, izleme ve iade süreçleri kapsamında yapılması gerekenler hakkında değerlendirmeler de bulunuldu.


İç Denetçi Namık Kemal Özeroğlu tarafından gerçekleştirilen sunumun dosyası ve bilgilendirme toplantısına yönelik yapılan değerlendirme anketi, toplantının sonunda katılımcılar ile paylaşıldı.


Toplantı soru cevap bölümüyle son buldu. - IĞDIR

Haber Yayın Tarihi: 09.07.2019 12:49 Kaynak: İHAÇatışmada yaralanan askerin söyledikleri duygulandırdı: Parkamı serin ambulans kan olmasın
Konutta KDV ve tapu harcı indirimleri 31 Aralık'ta sona erecek Kuruluş Osman'da Burak Özçivit'in kuşağında cep telefonu unutulması sosyal medyaya damga vurdu