YÖK Genel Kurulu Toplantısı Sona Erdi - Son Dakika

YÖK Genel Kurulu Toplantısı Sona Erdi

05.01.2012 16:52
YÖK Genel Kurulu Toplantısı Sona Erdi, System.String[]

YÖK Genel Kurulu'nun, Prof.Dr.Çetinsaya başkanlığında yapılan ilk toplantısı sona erdi.Prof.Dr.Çetinsaya, toplantının ardından, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kabulüne katılmak için YÖK'ten ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtladı.

YÖK Genel Kurulu'nun, Prof. Dr. Çetinsaya başkanlığında yapılan ilk toplantısı sona erdi.

Prof. Dr. Çetinsaya, toplantının ardından, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kabulüne katılmak için YÖK'ten ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin, "İlk Genel Kurulunuzdu, neler görüştünüz-" sorusu üzerine, "Gayet güzeldi. Dekan seçimlerini daha çok görüştük. Daha sonra da Eğitim Komisyonu dosyalarını görüştük. Benim için çok yararlı, istifadeli çok güzel bir toplantıydı" dedi.

Prof. Dr. Çetinsaya, "Başbakan Erdoğan ile görüşmeye gidiyorsunuz, ziyaretinizin nedeni nedir-" sorusu üzerine de kabulün, göreve atanmasından sonra gerçekleştirilen resmi bir kabul olduğunu söyledi.

Çetinsaya, bir gazetecinin, " AK Parti'nin yasa teklifinde YÖK ile ilgili bazı maddeler vardı. Katsayı ile ilgili..." demesi üzerine de "Onları, yapacağım basın toplantısında değerlendireceğim" karşılığını verdi. - ANKARA

YÖK Genel Kurulu Toplantısı Sona Erdi

- Kaynak: AA

Son Dakika Eğitim YÖK Genel Kurulu Toplantısı Sona Erdi - Son Dakika


Son Dakika

Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Ankaragücü-Hatayspor maçı ileri bir tarihe ertelendi Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi Sıla ve Hazer Amani çiftinin sık sık ayrılıp barıştığı öne sürüldü ABD'li Citi'den gümüş ve altın fiyatlarında yükseliş tahmini! Rekor gelebilir İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı