Yoksa Diablo 4 mü Geliyor? - Son Dakika

Yoksa Diablo 4 mü Geliyor?

20.10.2016 08:34
Yoksa Diablo 4 mü Geliyor?, System.String[]

Bir süredir Blizzard tarafından verilen iş ilanlarında ön plana çıkan unsurlar, şirketin yeni bir Diablo üzerinde çalıştığına işaret eder durumdaydı.

Bir süredir Blizzard tarafından verilen iş ilanlarında ön plana çıkan unsurlar, şirketin yeni bir Diablo üzerinde çalıştığına işaret eder durumdaydı. Ancak bu projenin gerçek içeriği hakkında asla tam bir sızıntı olmadı. Blizzard yönetimi bu konuda hayli sıkı olmasıyla tanınıyor.

Ne var ki şirketin bir yandan da bilerek etrafta bıraktığı küçük kanıtlar, Kasım ayında yeni bir duyurunun geleceğine işaret ediyor. 4-5 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan BlizzCon etkinliği, ilk Diablo'nun çıkışının 20. yılına denk gelecek.

Söylentilere göre Blizzard bu etkinlikte yeni bir Diablo duyuracak. Ancak bu yeni oyunun Dialo 4 olup olmayacağı konusunda ciddi bir tartışma var. Şirket içinden sızdığı söylenen bir bilgiye göre, Blizzard aslında Diablo 2 için modern bir HD Remake yapmakla meşgul. Gerçeği Kasım başında hep beraber öğreneceğiz.

Yoksa Diablo 4 mü Geliyor?

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Yoksa Diablo 4 mü Geliyor? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Galatasaray'da Ankaragücü maçında Marcao ve Saracchi sakatlandı Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu
20:42