"Yoksulluğun bitmesi için çalışıyoruz" - Son Dakika

"Yoksulluğun bitmesi için çalışıyoruz"

Çin Cumhurbaşkanı Jinping, Hunan eyaletindeki bir köyü ziyaret etti.

Çin Cumhurbaşkanı Jinping, Hunan eyaletindeki bir köyü ziyaret etti. Yerel halkın görüşlerini dinleyen Jinping, yoksulluğun ortadan kaldırılmasında köyün kaydettiği ilerlemeler hakkında bilgi aldı.

Korona Virüsle mücadelede büyük başarı gösteren ülkenin devlet başkanı, köydeki sergi salonu, sağlık ocağı gibi yerlerin yanı sıra bir ilkokul ile köylülerin evlerini gezdi.

Yoksulluğun azalması için elinden geleni yapacağını belirten Çin Cumhurbaşkanı, köyün bu konuda kat ettiği ilerlemeler hakkında yetkililerden bilgi aldı.

(İHA)

 Yoksulluğun bitmesi için çalışıyoruz
 Yoksulluğun bitmesi için çalışıyoruz
 Yoksulluğun bitmesi için çalışıyoruz
 Yoksulluğun bitmesi için çalışıyoruz

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 14:42 - Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 'Yoksulluğun bitmesi için çalışıyoruz' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Komşusunun eşinden çocuk yapan Cengiz K.'nın 2 yıl önceki skandal paylaşımı ortaya çıktı Dağlık Karabağ'ı ziyaret eden Ermenistan Savunma Bakanı Davit Tonoyan'ın endişeli tavırları dikkatlerden kaçmadı Eşinden şiddet gören engelli Buse'nin yardım çığlığı: 7 aylık bebeğimi 12'nci katın balkonundan sarkıttı Özgürlüğü için hayvanat bahçesinden kaçan maymun elektrik akımına kapılıp telef oldu Sanatçı Şehrazat, telif haklarını ödemeyen Acun Ilıcalı'ya uçak aldığı için öfke kustu: Haram zıkkım olsun Lüks spor salonunda röntgenci rezaleti! 30 kadını soyunma kabininde kayıt etmiş Babaanneden, torununa taciz şüphelilerinin serbest kalmasına tepki Kamerayı açık unutan milletvekili, danışmanını kucağına alıp göğsünü öptü