Afyonkarahisar'da yol kenarında kadın cesedi bulundu - Son Dakika

Afyonkarahisar'da yol kenarında kadın cesedi bulundu

26.02.2021 13:19

Afyonkarahisar'da bıçaklanarak öldürülmüş bir kadının cansız bedeni yol kenarında bulundu. Maktulün kimliği henüz belirlenemezken, ekipler şüpheli ya da şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesi Karaadilli beldesi yakınlarında henüz kimliği bilinmeyen bir kadın cesedi bulundu. Yol kenarında bulunan kadının bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edildi.

OTOPSİSİ YAPILACAK

Jandarma Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yaptığı çalışmanın ardından kadının cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morgun kaldırıldı.

Ekipler şüpheli ya da şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Afyonkarahisar'da yol kenarında kadın cesedi bulundu
Afyonkarahisar'da yol kenarında kadın cesedi bulundu
Afyonkarahisar'da yol kenarında kadın cesedi bulundu
Afyonkarahisar'da yol kenarında kadın cesedi bulundu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Afyonkarahisar'da yol kenarında kadın cesedi bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Rakibine kafa attığı için hapse giren futbolcu Ferguson'dan itiraf: Korkunç bir yerdi, pişmanım! Rakibine kafa attığı için hapse giren futbolcu Ferguson'dan itiraf: Korkunç bir yerdi, pişmanım! Semra Özal, eşi Turgut Özal'ın son anlarını ilk kez anlattı: Apar topar araca aldılar, gerekli müdahale yapılmadı Semra Özal, eşi Turgut Özal'ın son anlarını ilk kez anlattı: Apar topar araca aldılar, gerekli müdahale yapılmadı Acılı evlattan yürek burkan sözler: Bırakın hastaneye gideceğim, belki yolda kurtarmışlardır Acılı evlattan yürek burkan sözler: Bırakın hastaneye gideceğim, belki yolda kurtarmışlardır Taksiciyi yol ortasında çekip vurdular! O anlar saniye saniye güvenlik kamerasında Taksiciyi yol ortasında çekip vurdular! O anlar saniye saniye güvenlik kamerasında Nisa Bölükbaşı bunları görmesin! Barış Murat Yağcı, model Jen Selter'e öpücük dolu yorumlar yağdırdı Nisa Bölükbaşı bunları görmesin! Barış Murat Yağcı, model Jen Selter'e öpücük dolu yorumlar yağdırdı Acil servisteki koronavirüs hastası 2 kez yataktan düştü! 9 gün sonra acı haberi geldi, aile şikayetçi oldu Acil servisteki koronavirüs hastası 2 kez yataktan düştü! 9 gün sonra acı haberi geldi, aile şikayetçi oldu Anayasa Mahkemesi'nden mali yükümlülüklerini yerine getirmeyen üç parti hakkında suç duyurusu Anayasa Mahkemesi'nden mali yükümlülüklerini yerine getirmeyen üç parti hakkında suç duyurusu Ekmek teknelerini 30 yıl sonra karşılarında görünce gözyaşlarını tutamadılar Ekmek teknelerini 30 yıl sonra karşılarında görünce gözyaşlarını tutamadılar