Yol Ortasında Kalan Elektrik Direkleri Kaldırıldı - Son Dakika

Yol Ortasında Kalan Elektrik Direkleri Kaldırıldı

12.01.2012 18:24
Yol Ortasında Kalan Elektrik Direkleri Kaldırıldı, System.String[]

Antalya'nın Manavgat ilçesinde yol ortasında görüntü kirliliği oluşturan 3 enerji nakil direği yerinden kaldırıldı.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde yol ortasında görüntü kirliliği oluşturan 3 enerji nakil direği yerinden kaldırıldı. Yol ortasında bulunan ve sık sık trafik kazanlarına davetiye çıkaran 3 direği Manavgat Belediyesi ve Akadeş ekipleri birlikte söktü.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kazalara neden olan ve görüntü kirliliği oluşturan direkleri söktüklerini söyledi. Salkım Evler Mahalle sakinleri sökülen direkler için Akedaş görevlileri ile Manavgat Belediye Başkanı Sözen'e teşekkür etti.

Yol Ortasında Kalan Elektrik Direkleri Kaldırıldı
Yol Ortasında Kalan Elektrik Direkleri Kaldırıldı
Yol Ortasında Kalan Elektrik Direkleri Kaldırıldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Yol Ortasında Kalan Elektrik Direkleri Kaldırıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan'ın ağır darbe vurduğu Ermeni ordusunda moraller yerle bir! Basın toplantısına terlikle katıldı Son Dakika: Fenerbahçe-Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Ünlü oyuncularla fotoğraf çektiren muhtarın testi pozitif çıktı Vatan görevleri için Türkiye'den Karabağ'a gittiler, biri şehit, diğeri gazi oldu Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi Böyle taktik görülmedi! Gelin ve damadı düğünlerinde sahte altınla dolandırdı Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi