Son Dakika Haberleri: Trabzon Çaykara'da Dağdan Kopan Kayalar Yola Düştü, Felaketten Kıl Payı Dönüldü

Trabzon Çaykara'da Dağdan Kopan Kayalar Yola Düştü, Felaketten Kıl Payı Dönüldü

7 gün önce

Trabzon'un Çaykara ilçesinde dağdan kopan devasa kaya parçaları yola düştü. O esnada yoldan geçen yayalar ve bir araç kaya altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Trabzon Çaykara'da Dağdan Kopan Kayalar Yola Düştü, Felaketten Kıl Payı Dönüldü, System.String[]

Trabzon'un  Çaykara ilçesi  Uzungöl'de dağdan kopan dev kaya kütlesi yola düştü. Bu sırada yoldan geçmekte olan bisikletliler, yayalar ve bir araç son anda dev kayanın altında kalmaktan kurtulurken, o anlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

DEV KAYA KÜTLELERİ YOLA YUVARLANDI

Olay,  Trabzon'un turizm merkezlerinden biri olan  Uzungöl'de perşembe öğle saatlerinde meydana geldi. Bir parkın yakınında; bisikletliler, yayalar ve bir otomobil seyir halindeyken henüz bilinmeyen bir nedenle dev kaya kütlesi yerinden koparak yuvarlanmaya başladı. Bunu farkeden bir kişi yoldakileri bağırarak uyardı.

FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ

Kaya yola düştüğü sırada vatandaşın uyarısıyla otomobil ve bisikletliler hızlarını arttırarak kayanın altında kalmaktan son anda kurtuldular. Bir bisikletli kayanın geldiğini gördükten sonra geri dönerek kurtulmayı başardı. Vatandaşın uyarısı ile facianın eşiğinden dönülmesi ve yaşananlar parkın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.


Yok Böyle Bir Üst Geçit! Bir Ayağı Rampa Bir Ayağı Merdiven JÖPER ve JÖAK'lar, Maçka Kırsalında Eren'in Katillerini Arıyor
İzmir'de İki Kadını Taciz Eden Sapıklar, Savcılık Tarafından Serbest Bırakıldı Tunceli'nin Pülümür İlçesinde Çatışma: 1 Asker Yaralı