Son Dakika Haberleri: İstanbul'da Dehşet! Gözü Dönmüş Saldırganlar, İçi Yolcu Dolu Minibüsü Taradı

İstanbul'da Dehşet! Gözü Dönmüş Saldırganlar, İçi Yolcu Dolu Minibüsü Taradı

1 ay önce

İstanbul Küçükçekmece'de kimliği belirsiz kişiler, takip ettikleri içi yolcu dolu minibüse ateş açtı. Minibüs içerisindeki korku dolu anlar, yolculardan biri tarafından saniye saniye kaydedildi.

Küçükçekmece'de yolcu dolu minibüse ateş açan saldırganlara araçta bulunan polis memuru da silahıyla karşılık verdi. Yolcuların büyük korku yaşadığı o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

PEŞİNE TAKILDILAR

Edinilen bilgiye göre, Şirinevler - Şahintepe Mahallesi hattında çalışan bir minibüs şoförü ile tartıştığı kişiler kavga etti. Kavga sonrası minibüs sürücüsü olay yerinden ayrıldı. Halkalı istikametine saat 23.00 sıralarında yolcu dolu minibüsüyle ilerleyen sürücünün peşine kavga ettiği kişiler katıldı.

Saldırı esnasında minibüsteki polis, silahına davrandı

ATEŞ AÇMAYA BAŞLADILAR

Bir araçtaki şüpheliler, takip sırasında Yenibosna civarında minibüse ateş açtı. Yolcular büyük korku yaşadı. Yolcular arasında bulunan bir polis memuru ateş açan saldırganlara silahıyla karşılık verdi. Basın Ekspres yolunda bir süre minibüsü takip eden saldırganlar daha sonra kaçarak uzaklaştı.

Minibüs şoförü aracı Halkalı Polis Merkezi'ne giderek şikayette bulundu.


YORUMLAR


Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Kayseri Şeker, Tanzim Satış Mağazası Açtı