Yolcu Gemisi 'Orient Queen' Marmaris'te - Son Dakika

Yolcu Gemisi 'Orient Queen' Marmaris'te

08.09.2012 14:19
Yolcu Gemisi 'Orient Queen' Marmaris'te, System.String[]

Panama bayraklı lüks yolcu gemisi Orient Queen II, Lübnanlı turistleri Marmaris'e getirdi.

Panama bayraklı lüks yolcu gemisi Orient Queen II, Lübnanlı turistleri Marmaris'e getirdi.

Marmaris Körfezi'ne giriş yapan gemi, limandaki büyük rıhtıma yanaştırıldı. Bodrum Limanı'ndan gelen gemide çoğunluğu Lübnanlı 282 turist ile 110 personelin bulunduğu belirtildi. Gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından gemiden inen turistler Yat Limanı, Kordon ve Atatürk caddelerinde yürüyüş yaptı. Deniz kenarındaki kafelerde oturan turistlerden bir kısmı daha sonra günlük turlara katıldı.

Yolculardan bazıları Kapalı Çarşı'da alış veriş yapmayı tercih ederken, bazıları da Kale ve müzeyi ziyaret etti. Abou Merhi Grubuna ait 103 metre uzunluğunda ve 7 bin 478 grostonluk "Orient Queen II" isimli lüks geminin içinde, spa, spor salonu, kuaför, mağazalar, çocuk kulübü, havuz ve jakuzi bulunduğu bildirildi. Gemide Lübnanlıların yanı sıra, komşu ülkelerden İran ve Suriye'den gelen turistlerin de bulunduğu belirtildi.

Orient Queen II kruvaziyerinin, Beyrut Limanı'na gitmek üzere yarın Marmaris'ten ayrılacak. - MUĞLA

Yolcu Gemisi 'Orient Queen' Marmaris'te
Yolcu Gemisi 'Orient Queen' Marmaris'te

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yolcu Gemisi 'Orient Queen' Marmaris'te - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı