Yolcu Minibüsü Yan Yattı, Kaza Ucuz Atlatıldı - Son Dakika

Yolcu Minibüsü Yan Yattı, Kaza Ucuz Atlatıldı

05.01.2012 15:37
Yolcu Minibüsü Yan Yattı, Kaza Ucuz Atlatıldı, System.String[]

Ankara'nın Nallıhan ilçesinde Sarıyar beldesi ile Ankara arasında yolcu taşımacılığı yapan minibüs kaza yaptı.

Ankara'nın Nallıhan ilçesinde Sarıyar beldesi ile Ankara arasında yolcu taşımacılığı yapan minibüs kaza yaptı. Nallıhan'a bağlı Sarıyar beldesinden Ankara'ya hareket eden minibüs M.K. yönetimindeki yolcu minibüsü yolun aşırı buzlu ve sisli olması nedeniyle kayarak yan yattı. Kazada ölen olmazken, yaralılar Nallıhan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılardan Erdal Erol'un kaburgalarında kırık olduğu için Ankara'ya sevk edildiği, diğer yaralıların ayakta tedavi edildiği öğrenildi.

Ayrıca Nallıhan Çayırhan istikametinde seyreden bir araç da Davutoğlan köyü yakınlarında yolun buzlu, havanın sisli olmasından dolayı kaza yaptı. Kazada ölen veya yaralanan olmadı.

Yolcu Minibüsü Yan Yattı, Kaza Ucuz Atlatıldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Yolcu Minibüsü Yan Yattı, Kaza Ucuz Atlatıldı - Son Dakika


Son Dakika

Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze yapılan sınavlara katılmayan öğrenciler sınıfta kalacak Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Akrabalarını kurşuna dizen sanık, kabaklarına bakmadıkları için 10 kişiyi ölüm listesine almış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti