Son Dakika Haberleri: Yolcu Vagonları Mağazaya Dönüştürüldü

Yolcu Vagonları Mağazaya Dönüştürüldü

3 gün önce

Gaziantep'te bir alışveriş merkezi tarafından Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarından (TCDD) alınan 1978 model yolcu vagonları, indirim mağazası olarak hizmet verecek.

Yolcu Vagonları Mağazaya Dönüştürüldü, System.String[]
Gaziantep'te bir alışveriş merkezi tarafından Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarından (TCDD) alınan 1978 model yolcu vagonları, indirim mağazası olarak hizmet verecek.

Proje kapsamında alışveriş merkezinin ana giriş meydanına konumlandırılan vagon mağazalarda, her ay farklı markaların indirimli ürünleri satışa sunulacak.

Alışveriş merkezinin müdürü Ahmet Turan Çakmak, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Vagon Mağaza" projesi kapsamında, 40 ton ağırlığındaki yaklaşık 30 metrelik iki yolcu vagonunu yeniden tasarladıklarını ve nostaljik figürlerle modern alışveriş kültürünü bir araya getirmeye çalıştıklarını söyledi.

"İndirim treni" adı altında her ay 3 farklı markanın ekstra indirimli ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacaklarını anlatan Çakmak, "Türkiye'de bir ilk olan vagon mağaza konseptiyle markalarımıza ve müşterilerimize alışılagelen alışveriş anlayışının dışında bir konsept sunduğumuz için mutluyuz. Tüm ziyaretçilerimizi fırsatlarla dolu vagon mağazamıza bekliyoruz." dedi.

Koltukları sökülerek mağazaya dönüştürülen "indirim treni"nin açılışı yarın yapılacak.Trump'tan Yeni Türkiye Açıklaması: Yaptırımlar Konusunda Anlaşma Yapmadık Çağla Kubat, Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Şampiyonasında 10. Kez Şampiyon Oldu

İsrail Sınırları İçinde Bulunan Köyde, Evlenmek İçin Türk Damat Arıyorlar Erdoğan, Türkiye ile Romanya Arasındaki Ticari Hedefi Açıkladı: 10 Milyar Dolar