Yolda oluşan buzlanma kazaya neden oldu: 1 yaralı - Son Dakika

Yolda oluşan buzlanma kazaya neden oldu: 1 yaralı

27.01.2023 11:25

Yolda oluşan buzlanma kazaya neden oldu: 1 yaralı Erzurum'da soğuk havanın etkisiyle buzlanan yol kazaya neden oldu.

Yolda oluşan buzlanma kazaya neden oldu: 1 yaralı

ERZURUM - Erzurum'da soğuk havanın etkisiyle buzlanan yol kazaya neden oldu. Kazada yaralanan bir çocuk ise sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgilere göre kaza Atlama kuleleri üzerinde bulunan anayolda gerçekleşti. Ş.Y kontrolünde olan 34 PBG 89 plakalı otomobile S.Y kontrolünde olan 25 ABS 563 plakalı araç yolda oluşan buzlanma nedeniyle duramayarak arkasından çarptı. S.Y kontrolünde bulunan araçta A.H çarpışmanın etkisiyle yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı çocuğu hastaneye kaldırdı. Hayati tehlikesi bulunmayan A.H tedavi altına alındı, olay yerinde incelemelerde bulunan trafik polisi ekipleri trafiğin aksamaması için yol üzerinde önlem aldı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
İzmir'de husumetlisini silahla böyle vurdu İzmir'de husumetlisini silahla böyle vurdu İzmir'de husumetlisini silahla böyle vurdu İzmir'de husumetlisini silahla böyle vurdu Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Şanlıurfa'daki sel bölgesinde inceleme yaptı Açıklaması Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Şanlıurfa'daki sel bölgesinde inceleme yaptı Açıklaması

Son Dakika 3. Sayfa Yolda oluşan buzlanma kazaya neden oldu: 1 yaralı - Son Dakika


Advertisement