Tanımadığı biri tarafından kafasına bıçak saplanan adam, 3 gün sonra işe döndü - Son Dakika

Tanımadığı biri tarafından kafasına bıçak saplanan adam, 3 gün sonra işe döndü

19.11.2020 13:25

Güney Afrika'da yolda yürüyen Christopher Harker'ın kafasına tanımadığı biri tarafından bıçak saplandı. Kafasına 4 dikiş atılan Harker, olaydan yalnızca 3 gün sonra işe döndü. Harker'ın yaralı haldeki görüntüleri sosyal medyada viral oldu.

Cape Town'da 'Halka' lakabıyla tanınan 38 yaşındaki Christopher Harker, yayınladığı bir video ile viral oldu. Videoda Harker'in başına saplanmış olduğu görülüyordu.

"SAĞ TARAFIMA BIÇAK GİRDİ"

Bıçağın kafasına nasıl saplandığını anlatan Harker şu ifadelere yer verdi:

"Bir anda karşıma bir adam çıktı ve sert bir darbe hissettim. Darbenin ardından adamı kovalamaya başladım ve o anda sağ tarafımda kafama bir bıçağın girdiğini hissettim".

Tanımadığı biri tarafından kafasına bıçak saplanan adam, 3 gün sonra işe döndü

"YARDIM BEKLEDİM"

Harker, yaşanan korkunç olayın devamını "Kendime daha fazla zarar verme ihtimalim olduğunu anladığımda yavaşlayarak bıçağı çıkarmaya çalıştım. Ancak çevredekiler yardımın gelmesini beklememi söylediler" ifadeleriyle anlattılar.

BİRKAÇ GÜN SONRA İŞİNE DÖNDÜ

Hastaneye girerken herkesin şok içinde kendisine baktığını söyleyen Harker mucizevi bir şekilde 11 Kasım'daki saldırıdan 3 gün sonra işine döndü.

Kafasına 4 kişi atılan talihsiz adam günde 2 ağrı kesici alıyor.

3 YIL ÖNCE ÖLÜMDEN DÖNMÜŞ

Yaşanan bu olay, Harker ile ilgili başka bir gerçeği ortaya çıkardı. Harker, 3 yıl önce 7 yerinden vurulduğunu ve ailesinin kendisini kefenle gördüğünü belirtti.

Tanımadığı biri tarafından kafasına bıçak saplanan adam, 3 gün sonra işe döndü

Son Dakika Dünya Tanımadığı biri tarafından kafasına bıçak saplanan adam, 3 gün sonra işe döndü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Son Dakika

2 milyonluk altını gasbetmeye çalışan zanlılardan pes dedirten sözler: Büyük paraydı ama olmadı işte Adaylığını açıklamak için düzenlediği iki toplantıyı da polis bastı yine de pes etmedi: Erdoğan'ın hamalı olacağım Kan donduran olay: Doktor, yoğun bakımda yer açmak için iki hastasını öldürdü Fenerbahçe, Porto'nun forveti Moussa Marega ile her konuda anlaştı İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı Mahalleye dehşeti yaşatan genç kadın, yoldan geçen vatandaşa bıçakla böyle saldırdı Kırmızı ışıkta geçen kadına kamyonet çarptı, şoför aracı bırakıp olay yerinden kaçtı Hatalı basım 100 TL'yi 100 bin TL'ye satışa çıkardı