Yolda yürüyen iş insanı, köpek dehşeti yaşadı! - Son Dakika

Yolda yürüyen iş insanı, köpek dehşeti yaşadı!

19.01.2022 19:40

İstanbul'daki Bakırköy sahilinde yürüyüş yapan iş adamı Sedat Karaağaç, 6 köpeğin bir anda kendisine saldırması sebebiyle dehşeti yaşadı. Korku dolu anlar, güvenlik kameralarına da yansıdı. Köpeklerin saldırısına uğrayan Karaağaç'ın yoldan geçen arabalara binmeye çalıştığı ancak kimsenin iş insanını arabasına almadığı görüldü.

Bakırköy- Ataköy Sahili'nde dün tek başına yürüyüşe çıkan iş adamı Sedat Karaağaç, kaldırımda ilerlediği sırada başıboş gezen köpeklerin saldırısına uğradı. Etrafını saran köpeklerin saldırısında yaralanan Karaağaç, kurtulmak için kendisini yola attı.

HİÇBİR SÜRÜCÜ ONU ALMADI

Ezilme tehlikesi de geçiren iş adamına yardım etmeye çalışan bir kişi saldıran köpekleri olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı. Karaağaç ise tekrar saldırmaya başlayan köpekleri görünce yoldan geçen araçlardan birisine binmek istedi, ancak hiçbir sürücü onu almadı.

DAVA AÇACAK

Birçok yerinden yara alan Karaağaç, 10 gün rapor aldı. Karaağaç'ın Bakırköy ve İstanbul Büyükşehir Belediyesine dava açacağı öğrenildi. Yaşanan korku dolu anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

YORUMLAR
500
İstanbul'un fethi kutlamaları Edirne'de başladı İstanbul'un fethi kutlamaları Edirne'de başladı CHP'nin İstanbul'daki 'Milletin Sesi' Buluşması… Miting; CHP Yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanları, Kaftancıoğlu'nun Selamlaması ile Başladı CHP'nin İstanbul'daki 'Milletin Sesi' Buluşması… Miting; CHP Yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanları, Kaftancıoğlu'nun Selamlaması ile Başladı Trabzonspor, ligin son maçı için İstanbul'a gitti Trabzonspor, ligin son maçı için İstanbul'a gitti
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Yolda yürüyen iş insanı, köpek dehşeti yaşadı! - Son Dakika


Advertisement