Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı - Son Dakika

Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı

22.08.2014 18:08
Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı, System.String[]

Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı kitabının kısa özeti.

Bugün müslümanların karşılaştığı problem, yolların ayrılış noktasına gelmiş bir yolcunun problemidir. Yolcu olduğu yerde duraklayıp kalabilir; fakat bu onun açlıktan ölümü göze alması demektir. Üzerinde "garp medeniyetine gider" yazılı yolu da seçebilir. Fakat bu takdirde ebediyyen mazisine veda etmesi gerekmektedir. Ya da üzerinde "gerçek müslümanlığa" yazılı yolu seçer; işte bu yol, kendi mazileri ve kendi kudretleriyle canlı bir geleceğe doğru ilerlemeye imanı olanları kendisine çeken tek yoldur.

(Arka Kapak)

Yazar: Muhammed Esed

Yayınevi: İz Yayıncılık

ISBN: 97897535527765

Boyut: 13.0x21.0

Sayfa Sayısı: 120

Basım Yılı: Şubat 2013

Cilt Durumu: Ciltsiz

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

Son Dakika Güncel Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar Exxen için yeniden çekilecek Sihirli Annem'in çocuk oyuncuları belli oldu