Son Dakika Haberleri: Yolsuzluk Belgeleri Ortaya Çıkan PSG'de, Neymar ile Mbappe Takımdan Ayrılabilir

Yolsuzluk Belgeleri Ortaya Çıkan PSG'de, Neymar ile Mbappe Takımdan Ayrılabilir

5 ay önce

"Football Leaks" isimli, yolsuzluk raporlarının ortaya çıkmasıyla birlikte UEFA, Paris Saint-Germain'e men cezası verebilir. Bu durumda Neymar ile Mbappe'nin takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

PSG'nin UEFA ile sorunları devam ediyor...

Bir süredir Finansal Fair Play kuralları nedeniyle UEFA'nın kıskacında olan Fransız kulübünün şimdi de Football Leaks raporlarının ortaya çıkmasından sonra başı dertte.

FFP İHLALİ OLDUĞU İÇİN DEVLER LİGİNDEN MEN CEZASI ALABİLİR

Fransız basınında L'Equipe'in haberine göre, PSG'nin UEFA'nın Finansal Fair Play kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle Şampiyonlar Ligi'nden ihraç edileceği iddia edildi.

ANLAŞMALAR VE TRANSFERLER İNCELENECEK

UEFA, Football Leaks raporlarının ardından PSG'nin şüpheli durumdaki sponsorluk anlaşmalarını yeniden incelemeye aldı. Bununla birlikte Neymar ve Mbappe transferlerinin de önümüzdeki günlerde yeniden incelemeye alınacağı kaydedildi.

PSG, YILDIZLARDAN BİRİNİ SATMAK ZORUNDA KALABİLİR

PSG'nin, UEFA'nın Finansal Fair Play kurallarına uyum sağlaması için elindeki yıldızlarından birini satmak zorunda kalabileceği öne sürüldü. Bundan dolayı Neymar ve Mbappe'nin takımdan ayrılabileceği gelen haberler arasında.


YORUMLAR


TCDD'ye KPSS Şartı Aranmaksızın 356 Personel Alınacak! İşte Aranan Şartlar Murat Yıldırım'ın Eşinin Makyajsız Hali, Takipçilerini Hayal Kırıklığına Uğrattı Preslenmiş Varil İçerisinde Erkek Cesedi Bulundu