Son Dakika Haberleri: Yolun ortasına yatan köpek trafiği felç etti

Yolun ortasına yatan köpek trafiği felç etti

5 ay önce

Yolun ortasına yatan köpek trafiği felç etti Aracından inen vatandaş köpeği yoldan çekilmesi için ikna etmeye çalışırken, o anlar bir vatandaş tarafından kaydedildi KOCAELİ - Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde D130 Karayolu'nun ortasına yatan köpek trafiği felç etti.

Yolun ortasına yatan köpek trafiği felç etti

Aracından inen vatandaş köpeği yoldan çekilmesi için ikna etmeye çalışırken, o anlar bir vatandaş tarafından kaydedildi


KOCAELİ - Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde D130 Karayolu'nun ortasına yatan köpek trafiği felç etti. Aracından inen bir vatandaş köpeği ikna etmeye çalışırken, o anlar saniye saniye kaydedildi.

Olay, Kocaeli'nin Gölcük ilçesi D130 Karayolu'nda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Yalova ve Bursa trafiğini D100 ve TEM Otoyolu'na bağlayan D130 Karayolu'nda bir köpek yolun ortasına yattı. Yolun ortasında yatan köpeği gören vatandaşlar, diğer şeritlerden geçmeye çalıştı. Bir sürücü ise aracından inerek köpeği yoldan kalkması için ikna etmeye çalıştı. O anlar ise bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

Yolun ortasına yatan köpek trafiği felç etti

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 06:54 Kaynak: İHA

YORUMLAR


121 yıllık fotoğraftaki kız çocuğu, tartışma yarattı
Özeleştiri yapan Kılıçdaroğlu'ndan "Başörtüsü" çıkışı: Bizi ne ilgilendirir Eşini vahşice öldüren koca konuştu, duruşma salonu buz kesti: Kıyma makinesine atarak parçaladım