Borçlarından dolayı icralık olduğu söylenen Yonca Evcimik'in avukatından ilk açıklama - Son Dakika

Borçlarından dolayı icralık olduğu söylenen Yonca Evcimik'in avukatından ilk açıklama

Bankadan çektiği yaklaşık 1 milyon TL'lik krediyi ödeyemeyen Yonca Evcimik'in icralık olduğu ve 3,5 milyon TL'lik evinin satılacağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Hakkındaki iddialara avukatı aracılığıyla yanıt veren şarkıcı, icralık olmadığını ama ödemeleri ertelediğini söyledi.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Yonca Evcimik, ekonomik kriz yaşadığı için geçtiğimiz yıl özel bir bankadan çektiği krediyi ödeyemediği hatta icralık olduğu ileri sürüldü. Borçlarından dolayı 3,5 milyon TL'lik evinin satılacağı iddia edilen şarkıcı, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.

"İCRALIK OLMADI, ÖDEMELERİ ERTELEDİ"

Açıklamada yaklaşık bir milyon liralık kredi borcunu ödeyemediği ve bu yüzden de ipotek gösterdiği evinin satışa çıkarılmak üzere İcra Müdürlüğü'ne başvurduğu iddialarının doğru olmadığını belirtti.

Evcimik'in avukatının basına yolladığı açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Yonca Evcimik pandemi süreci nedeniyle, yasal düzenlemeler çerçevesinde kredi ödemeleri yönünden erteleme talebinde bulunulmuştur. Bu talebi de ilgili banka tarafından kabul edilmiş durumdadır. Başlatılan bir icra takibi söz konusu değildir."

Borçlarından dolayı icralık olduğu söylenen Yonca Evcimik'in avukatından ilk açıklama
Bankadan çektiği 1 milyon TL'lik krediyi ödeyemeyen Yonca Evcimik icralık oldu

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2020 12:29

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Borçlarından dolayı icralık olduğu söylenen Yonca Evcimik'in avukatından ilk açıklama - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sosyal medyadan intihar edeceğini paylaşan genç, kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi Yunan spiker Türkiye'nin yerli üretim SİHA'larını övdü, Atina hükümetine sitem etti Taksim'de genç kadını takip ederek taciz eden şüpheli hakkında 13 yıla kadar hapis istendi Modifiye tutkunu genç, 60 bin TL'ye mal ettiği Doğan SLX'i 120 bin TL'ye sattı Atletico Madrid'e transfer olan Luis Suarez, Barcelona tesislerinden ayrılırken gözyaşlarını tutamadı Estonya ekibi Kalju, maçın 13. saniyesinde oyuncu değiştirerek tarihe geçti Özgür Aras, yıllardır küs olduğu Nurseli İdiz'e öfke kustu: Görsem ümüğünü sıkarım Mansur Yavaş, yaptığı köprü ve alt geçidin maliyetini astığı pankartlarla Başkentlilere duyurdu