Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu - Son Dakika

Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu

03.05.2014 09:33
Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu, System.String[]

Mersin Üniversitesi 20. Kültür ve Spor Şenlikleri, ünlü sanatçı Yonca Lodi konseri ile sona erdi.

Mersin Üniversitesi (MEÜ) 20'nci Kültür ve Spor Şenlikleri, ünlü sanatçı Yonca Lodi konseri ile sona erdi. Konserin yanı sıra MEÜ Dans ve Jimnastik Topluluğu'nca tango ve salsa gösterisi sahnelenirken, dilek balonları uçuruldu.

Çiftlikköy Kampüsü içerisindeki şenlik alanında öğrencilerle buluşan Yonca Lodi, 4 gün süren şenliğin kapanışında sahne aldı. Seslendirdiği parçalar ile gençleri kendinden geçiren Lodi, öğrencilere unutamayacakları bir gece yaşattı. Kısa süre önce çıkardığı '12 Ay' isimli albüm ile müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Yonca Lodi, eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuarı ile müzik ziyafeti verdi. Sahnedeki dans performansı ve neşeli tavırları ile öğrencilerin sempatisini kazanan güzel sanatçı, giydiği beyaz kıyafet ile de göz doldurdu. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Lodi'ye, sevenleri de birçok şarkısında eşlik etti. Ayrıca Lodi hayranları, cep telefonları ve fotoğraf makineleriyle konseri ölümsüzleştirdiler. Konserde son zamanları çılgınlığı olarak görülen 'selfie' çekimi de yapıldı. Yonca Lodi sevenleriyle birlikte selfie yaparak, bu fotoğrafı sosyal paylaşım sitelerine koyacağını belirtti.

Konserin sonunda MEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yüksel Özdemir tarafından Yonca Lodi'ye çiçek verildi. - MERSİN

Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu
Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu
Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu
Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu
Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu
Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu
Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu
Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yonca Lodi MEÜ'lüleri Coşturdu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Davutoğlu saldırı sonrası ona seslenmişti! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Selçuk Özdağ'a geçmiş olsun telefonu Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu koronavirüse yakalandı İş insanından şoke eden iddialar: 2 aracımı alıp geri vermedi, müstehcen sitelerde telefon numaramı paylaştı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kar kalınlığı 1,5 metreyi buldu! Ev ve araçlar kardan görünmez hale geldi Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu