Yönetder Üyeleri Piknikte Buluştu - Son Dakika

Yönetder Üyeleri Piknikte Buluştu

10.07.2011 14:00
Yönetder Üyeleri Piknikte Buluştu, System.String[]

Genel Merkezi Ankara'da bulunan Uluslararası Yöneticiler Derneği bu yıl ikincisini düzenlediği geleneksel YÖNETDER pikniği, Çamlıdere ilçesi Çamkoru piknik alanında yapıldı.

Genel Merkezi Ankara'da bulunan Uluslararası Yöneticiler Derneği (YÖNETDER) bu yıl ikincisini düzenlediği geleneksel YÖNETDER pikniği, Çamlıdere ilçesi Çamkoru piknik alanında yapıldı.

YÖNETDER Genel Sekreteri İsmet Duman, yaptığı açıklamada, "Uluslararası Yöneticiler Derneği olarak bu yıl ikincisini düzenlediğimiz pikniğimize, Ankara'daki üst düzey yöneticilerin yanı sıra Kayseri, Çorum, Konya, Samsun ve Yozgat gibi kentlerden de çok sayıda yönetici arkadaşımız katıldı.

Yöneticilik oldukça zor ve sorumluluk isteyen bir iş. Yoğun çalışma temposunda eş ve çocuklarına zaman ayıramayan yönetici arkadaşlarımıza ailece gönüllerince eğlenecekleri bir piknik düzenlemek istedik. Bu tip organizasyonları önümüzdeki yıllarda da yapacağız" diye konuştu.

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli müsteşar, genel müdür, daire başkanı, bölge müdürü ve il müdürlerinin aileleriyle katıldığı piknikte, Adana Milletvekili ve Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Salih Melek de yer aldı. Pikniğe Yönetder Kayseri temsilcisi Mehmet Bozkurt da katıldı.

Pikniğe katılanlara yiyecek ve içecek ikramı yapılırken çocuklara da çeşitli oyuncaklar hediye edildi.

- ANKARA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yönetder Üyeleri Piknikte Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

F.Bahçe'nin gündemindeki Mesut Özil'in Arsenal'deki alacaklarını istemesi transferi tıkanma noktasına getirdi Ankara Şehir Hastanesi Başhekimi Surel: Aşılananlarda ciddi bir yan etki görülmedi Altının kilogramı 440 bin 250 liraya yükseldi Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na sert sözler: Başarısızlığınızın bedelini halk ödüyor Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı