Son Dakika Haberleri: Yönetimi Eleştiren Bordeaux Teknik Direktörü Gustavo Poyet Kovuldu

Yönetimi Eleştiren Bordeaux Teknik Direktörü Gustavo Poyet Kovuldu

2 ay önce

Fransız ekibi Bordeaux'nun teknik direktörü Gustavo Poyet, yönetime yaptığı eleştirilerin bedelini kovularak ödedi. Gustavo Poyet, işine son verildiğini sabah tesislere geldiğinde öğrendi.

Fransa Ligue 1 takımlarından Bordeaux'yu çalıştıran Gustavo Poyet, UEFA Avrupa Ligi'nde Mariupol ile oynanan maçın ardından yönetime yaptığı eleştiriler nedeniyle işinden oldu. Forvet oyuncusu Gaetan Laborde'nin kendisinden habersiz satılmasına sinirlenen Poyet, yönetimin hareketini "Rezillik" olarak adlandırdı. Mariupol'u 2-1 yenerek tur atlayan Bordeaux'nun teknik direktörü Poyet, galibiyete rağmen sert açıklamalarda bulundu.

"KİMSE BANA BU KONUDA BİR ŞEY SÖYLEMEDİ"

"Bugün bu kulüpteki en mutsuz günüm" diyerek sözlerine başlayan Poyet "Kulübün Gaetan Laborde'yi Avrupa maçından saatler önce, bana sormadan satması tam bir rezillik… Onlara yerini oyuncu almadan Gaetan Laborde'nin satılmaması gerektiğini söyledim. Ancak beni dinlemediler. Bu akşam maç için otele geldik ve Gaetan Laborde orada yoktu. Şaşkına döndüm. Kimse bana bu konu hakkında bir şey söylemedi" şeklinde konuştu.

Maçın ertesi günü antrenman tesislerine giden Poyet, işin son verildiğini öğrendi. Tesislere girmesi yasaklanan Poyet, futbolcusunun kendisinden habersiz satıldığı için yaptığı eleştiri sonrası işini de kaybetmiş oldu.


YORUMLAR


Kayserili Esnaf Bulduğu Parayı, Miktarını Söyleyene Verecek Ünlü Şarkıcı Yonca Evcimik, Eski Fotoğrafıyla Takipçilerini Şaşkına Çevirdi

ABD Başkanı Trump, AB'yi Tehdit Ettikten Sonra Anlaşma Sağladıklarını Söyledi